Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vettem egy terméket, gyári...

Vettem egy terméket, gyári hibás. Hogyan kaphatom vissza a pénzem?

Figyelt kérdés

Nem vettem észre a véleményeket róla... :/ Ma volt a vásárlás. Neten rendeltem az edigitalból házhozszállítással. A mi városunkban nincs, ezért nem tudok személyesen bemenni reklamálni.

A hiba cserével/javítással szerintem biztosan nem fog megoldódni.

Valami olyan megoldás kéne, hogy vagy visszakapjam a pénzem, vagy pedig levásárolhassam az árát náluk.


Köszi a válaszokat! :)


2013. okt. 21. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

8 napod van a kézhezvételtől, hogy visszaküldd, de a visszaszállítási költséget neked kell állni, és általában csak számlaszámra utalnak (csak a termék árát).

Vedd fel velük a kapcsolatot, hogy mire készülsz, és ők majd eligazítanak!

2013. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2013. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak hibátlan terméket vesznek vissza így, nem?
2013. okt. 21. 21:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem csak hibátlant én egy másik webáruházzal eljátszottam, hogy szóltam elromlott a cucc 2-3 nap után de egyúttal nem kérem a megjavított terméket hanem az árát, így garanciába visszaküldtem de már csak a pénzem kaptam vissza.
2013. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha 8 napon belül döglött be (feltéve, hogy nem te Qrtad el), akkor is küldd vissza azzal, hogy nem jó. Akkor meg még indokolt is a dolog, és nemcsak úri jókedvedben hobbiból túráztatod őket...
2013. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ja, jó...


2000-ért szállítják :/ Nekem ez sok! 500-zal került többe az a szar...

Akkor inkább egy éven keresztül minden nap írogatok nekik meg hívogatom őket, és visszaküldöm, hadd örüljenek :)


Nem lehetne valahogy kikerülni a szállítást is?

2013. okt. 21. 21:22
 7/11 anonim ***** válasza:

"Nem lehetne valahogy kikerülni a szállítást is?"


Beviszed személyesen. Vagy feladod postán levélként (akár dobozban is), 2500Ft-ért nem lehet túl nagy, és így olcsóbb. De semmiképp sem utánvéttel add fel, csak simán. Volt már rá példa, hogy levásárlásnál felajánlották, hogy díjmentes lesz a kiszállítás (nem edigital volt).

2013. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kiszállítás alapból ingyenes náluk :)

Akkor megpróbálom elintézni valami ismerőssel, hogy bevigye nekem, csak hát a szünet is most lesz... :/

2013. okt. 21. 21:35
 9/11 A kérdező kommentje:
Na, úgy néz ki vissza tudom vinni nekik, és akkor minden fasza!! :)))))
2013. okt. 22. 11:22
 10/11 A kérdező kommentje:
visszavittem, minden jó volt, gyorsan végeztem, utalják majd a pénzt. szupi! :))
2013. okt. 25. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!