Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért kirúghatnak a gimnáziumb...

Ezért kirúghatnak a gimnáziumból!?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és gimnáziumba járok(10.osztály).Egyik este a barátaimmal hazafele mentünk egy éjszakai buszon és az egyik közülük összebalhézott a biztonsági őrökkel állítólag pofont is adott az egyiknek én nem láttam semmit.A lényeg hogy bevittek engem is a rendőrségre és ha minden igaz most értesíteni fogják az iskolát a történtekről.Elég szigorú az igazgató,meg alapvetően az iskola is.Mit gondoltok ezért kicsaphatnak?
2013. okt. 8. 17:20
 1/5 A kérdező kommentje:
A barátaim közül egyikünk balhézott össze a biztonságiakkal elírtam*
2013. okt. 8. 17:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csak a haverod kötekedett és te meghúztad magad akkor te megúszhatod kisebb büntetéssel. Bár nem árt tudni hogy tanúként lettél-e behívva, vagy gyanúsítottként, mert nem mindegy. Egyébként könnyen járhat kicsapással a dolog de csak azzal szemben aki valóban megtette ezt a dolgot, tehát te megúszhatod de a haverod nem valószínű, és ez szinte bármelyik oktatási intézményre vonatkozik, akár kollégiumokra is.

Én kollégiumba voltam portás és belém kötött részegen az egyik diák és mivel én jelentettem rögtön a nevelőnek és az igazgatónak így a srácot másnap kicsapták az intézményből és az iskolájából is mivel iskolához tartozott a kollégium, de mivel még tanulói kötelezettsége volt így felszólították arra hogy keressen egy másik iskolát, amire adtak neki 2 hetet. De a kollégiumba már nem mehetett vissza.

2013. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyanúsítottként lettem behívva,de már vallottam is hogy én semmit nem csináltam,abszolút ártatlan vagyok.
2013. okt. 8. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:
rád fogják, üdv a felnőttek között kisnyuszika
2013. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem is iskola időben történt.
2013. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!