Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hány éves kortól nem büntetik...

Hány éves kortól nem büntetik a szexet Szlovákiában?

Figyelt kérdés
Nem tud valaki olyasmiről h 16év felett már nem büntetendő? Vagy csak 18 felett? Mert feljött egy pletyka h megrontott engem egy 25éves lány én 17vagyok és ezt büntetik? vagy hogy működik? Nem értem vagy valami link segíteni ahol utánna tudok olvasni erről? SZLOVÁKIA

2013. szept. 29. 22:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez a "feljött egy pletyka" nagyon helyes megfogalmazás, főleg hogy rajtad kívül senkinek nem érdeke ezt terjeszteni :-) Szóval nyugodtam meséld mindenkinek, aki elhiszi :-)
2013. okt. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Olyan nincs hogy egy lány ront meg egy fiút csak fordítva maximum."


Már miért ne lenne? Ha arra gondolsz, hogy nem lehetséges, mert ha nem akarja nem áll fel, ha meg feláll, akkor akarja, akkor jó ha tudod, hogy a nemiszervek érintkezése befejezett közösülésnek számít a jog szempontjból. Még csak behatolni se kell. Így pl még egy impotens is megerőszakolhat.


Ma már a törvények úgy vannak kitalálva, hogy nem tesznek különbséget férfi és nő között fejlett országokban!

2013. okt. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!