Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rágalmazás, becsületsértésért...

Rágalmazás, becsületsértésért felakar (t) jelenteni ezért?

Figyelt kérdés
Röviden:Sajnos bele estem nyáron abba a hibába, hogy el kellett vállalnom egy olyan "munkát" ami azt takarta, hogy engem erotikusan megmasszíroznak ezért nekem fizettek + az útiköltségemet is. Masszázs, hát... csak beolajozott, és inkább ott lent matatott.. szóval nem is rendes masszázs volt. Ez volt egy csütörtöki nap, megbeszéltük, hogy kedden megyek megint. Kaptam tőle egy olyan sms-t a hétvégén, hogy ha végzett ott megpuszilhatja-e.. Hát nem is válaszoltam, mert nem volt a kártyámon pénz+ nem is akartam. Felmentem kedden a megbeszélt időpontra a vasútállomáshoz, ás nem jött.. .vártam vártam nem volt ott jó haza jöttem. Írtam, hogy térítse meg az útiköltségemet, szkennelem a jegyeket. Ő állítja, hogy ott volt. de a kérdésre, hogy hol, arra már nem válaszolt. ( Legelsőre mikor mentem mondtam, hogy délre ér be a vonat, de ő 8-tól hívogatott fél óránként, hogy ott vagyok-e... most nem tette,..) Több, mint egy hónapja írkálok neki, hogy utalja át a pénzemet, mert ő ezt írta, és mondta, hogy kifizeti. nem tette. Írtam, hogy ok, ha így ketten felnőttek módjára nem tudjuk elintézni akkor az sms miatt is fel jelentem. Erre ő írja, hogy hát én ne fenyegessem meg rágalmazásért ő fel fog jelenteni... Mondom oké én ott voltam van bizonyítékom a jegyek, ön nem volt ott, akkor miért is rágalmazás? Ha meg vannak a jegyei akkor nem rágalmazás szerintem.... Szerintetek lehet is belőle valami ha megteszi? Mert nem hiszem, hogy az ügyvédnek kifizeti a több százezres díjakat ha nekem 3000 ft-ot nem hajlandó... meg hogy szerinte az sms-be ő nem írt semmi rosszat... mondom igen ám, de egy nőnek ez megalázó főleg, hogy nekem kellett a pénz és csak is ezért vállaltam el akkor is. Akkor se repestem az örömtől, de muszáj voltam, mert igaz, hogy elmúltam 18 éves régen, de apám iszik és én ezzel a kis plussz pénzzel akartam a kasszába besegíteni, mivel mi faluba lakunk, és diákmunkát oda nem szerveznek. Nevem és a számlasz-om tudja ( bár szerinte én ezt nem küldtem el egyszer sem ezért nem utalt...) 4x küldtem el neki
2013. szept. 15. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jogi útra tereli bármelyikőtök is a dolgot akkor mindketten egy szép nagy bírságra számíthattok,ha nem rosszabbra.Nem hiszem hogy bármelyikőtök is erre vágyik.Kicsit naiv vagy kedves kérdező.A pénzed buktad de örülj neki hogy ennyivel megúsztad.Ha már mindenáron ilyen szakmára adod a fejed "amit személy szerint nem javaslok" akkor válasz internetes sex cam chat oldalt az biztonságosabb és valamennyire legális.De remélem komoly a kérdés és nem itt keresel klienseket magadnak,de ha igen írj privátot XD
2013. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem itt keresek, tudom, hogy nem volt egy jó lépés, de akkor ez volt az egy ilyen kis kilépő... utána hál istennek tudtam menni egy másik városba melózni, reggel 4kor keltem,mert 40km-ert utaztam szval nem büdös a munka.csak az zavar,hogy van felháborodva, mikor nem ő ment fel potyára... meg szerintem nem rágalmazás mikor nekem van bizonyítékom rá, főleg most tudom jól mikor tanulok jogot :D csak érdekelt mások véleménye
2013. szept. 15. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Tiszta hülyeség, hogy igy levelezésben fenyegetitek egymást. Semmire sem jo. Egyik oldalrol sincs semmi bizonyito ereje. Vagy küld rá egy háromajtos ismidet, vagy hagyd a csudába!
2013. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas vagy kérdező te is meg a másik fél.
2013. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs szerződés és papír akkor futhatsz a pénzed után de jobb ha leteszel róla.
2013. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el a 3000-t. Ha komolyan akarsz a testeddel pénzt keresni, akkor más módszert alkalmazz. Ilyen csóringer arcoknak pedig nem szabad hinni, és a pénzt előre illik elkérni.
2013. szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne parázz nem fog feljelenteni!

Nem vállalja be azt hogy te meg megmutasd a rendőrségnek a pu.nci puszilgatós SMSt.


Alapból ezzel a melóval nincs nagy gáz. Valahol valakin ezt is meg kell tanulni és ehhez modellek kellenek. Nekem semmi bajom nincs azokkal, akik ezt bevállalják. Ez még nem prostitúció. Ez olyan mintha az ovostanhallgató nőgyógyászoknak levetkőző nőket leqrváznák!!!

2013. szept. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Először is azoknak írom ezt akik kvának néznek. Amint írtam dolgoztam rendesen gyárban 4-kor keltem, mert 40 km-re volt a melóhely... szóval ismétlem nem büdös a munka.!!! Másodszor ideiglenesen vállaltam el, mert kellett a családi kasszába a pénz. Érdekes módon azokat az anyukákat senki nem kvázza le akik másokkal lefekszenek több tízezerért, és azért, hogy " eltudják tartani a gyereket" címszó alatt, nekik rendes munkahelyük nincs, de ebből élnek. Őket mindenki védi, hogy jajj, de a gyereke miatt teszi... oké, én meg az idős szüleim miatt tettem 1x!!! Azért, hogy tudjunk enni, ne kössék ki a villanyt stb, és azokra a lányokra se szól senki akik erotikus masszázst csinálnak kis szalonokba, mert ugye a pasiknak ez tetszik, mert őket kényeztetik :))) érdekes..

A többieknek köszönöm a választ, és nem a 3000 Ft-on van leginkább a hangsúly, hanem azon, hogy belém akarja beszélni, hogy én hazudok, és rágalmazom, mikor nekem ott van a kézzel fogható bizonyíték a jegyek, + ugye az üzik... De igen hagyom, mert hál Istennek már van rendes munkám, és nem kell ilyen megaláztatást többé elvállalnom. örüljön a vén feje

2013. szept. 17. 16:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!