Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van egy gázsprayem, amiből...

Van egy gázsprayem, amiből egy kicsit kinyomtam, próba képpen. Lehet "számítani még rá", ha élesben használni kéne, vagy inkább vegyek egy másikat?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 21:22
 1/7 kovpet ***** válasza:
Mennyi az a kicsi és milyen a spray? Elvileg ajánlott is egy kis tesztet fújni a hordani kívánt sprayből.
2013. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Pontosan ilyen. :)



Hogy mennyi?Hát,ez egy jó kérdés.Kb. egy szűk másodpercnyi ideig,éppen,hogy csak lenyomtam a "gombot"

2013. szept. 13. 22:07
 3/7 kovpet ***** válasza:
Ilyenem nem volt, de hasonló méretűből 5-6-8 másodpercnyi simán kimegy elvileg.
2013. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszi szépen! :)
2013. szept. 13. 22:46
 5/7 kovpet ***** válasza:
2013. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vazzeg, ez egy nagyon hülye tanács volt. Sehol, senki által nem ajánlott dolog kifújni a hordani kívánt gázsprayből semennyit.


Veszel két darabot, vagy összesen eggyel többet, mint amennyit hordanál abból a fajtából, amit választottál. És egy egész flakont fújsz ki. Megnézed ezáltal a hatótávját és azt hogy mennyi időre elég fújás van benne.


Ha próbálgatod hogy "csak egy kicsit" fújsz ki, abból inkább lehet szopás, mint önmagad megnyugtatása. Engem sokkal jobban aggasztana az, hogy az általam hordott konkrét flakonból már fújtam ki korábban, mint az, hogy nem próbáltam ki. Mert a gázspray-t ilyen értelemben nem kell kipróbálni.


Egy 20 gramm töltőtömegű gázspray kb. 5 másodperc alatt ürül ki, egy 40 grammos kb. 8-10 másodperc alatt.

Ráadásul a legfontosabb, hogy az első fújásnál, az első másodpercekben fúj a legmesszebbre és a legerősebben, mert ekkor a legnagyobb a nyomás a palackban.

2014. ápr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kovpet ***** válasza:
#6: Ha a hordott darabot elrontották és nincs benne nyomás, akkor ez ne élesben derüljön ki. Fél másodperces fújás után még van benne elég anyag, szerintem megéri.
2014. ápr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!