Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mobilszolgáltató céget hol...

Kisserika711 kérdése:

Mobilszolgáltató céget hol tudom feljelenteni, vagy hol, foglalkoznak az ezzel kapcsolatos panaszokkal?

Figyelt kérdés
Az előző hónapban előleget kellett befizetnem a magas telefonszámla miatt. (39000 lett a számla, 25000-et fizettem be előre). Sajnos a szolgáltatónál valamilyen rendszerhiba miatt duplán számolták el, így a maradék 14000-et nem tudtam befizetni, mert a számla alapján túlfizetésem van. A köv számla 17000, amire szintén nem kaptam csekket, mert a rosszul elszámolt előlegből még maradt. Bementem személyesen egy üzletbe, ahol azt mondták, hogy nem tudok mit befizetni, mert nincs tartozásom. Most viszont már felszólító levelet is kaptam, és ha nem fizetek be 57000 Ft-ot, mert állítólag ennyivel tartozom, akkor felbontják a szerződést. Ügyfélszolgálattal kb 15-ször beszéltem, azt mondják nem tudnak tenni semmit.
2013. aug. 21. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Még nem voltam ilyen helyzetben, de érdeklődj a fogyasztóvédelemnél:


[link]


Esetleg itt:

[link]

2013. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. A fogyasztóvédelem honlapját nézegettem, de nem találtam rajta olyat, hogy mobilszolgáltatókkal is foglalkoznának. A másik honlapot nem ismertem. Régebben volt valami olyasmi is hogy távközlési szervek felügyelete, de sajnos ilyet most nem találtam.
2013. aug. 21. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:
És olyat találtál a honlapjukon, hogy mobilszolgáltatókkal NEM foglalkoznak? -)
2013. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!