Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fel jelenthetem? A rendőrség...

Fel jelenthetem? A rendőrség csinál ezzel valamit?

Figyelt kérdés

Facebookon ruhákat teszek közzé, lehet rendelni is La millitaryval vagyok szerződésben.

Tegnap föl raktam egy képet amin én vagyok, fej nélkül egy police pólót reklámozva, és ezt egy lány kirakta saját profilképének, kértem vegye le, mert ezen én vagyok és védett, azt mondta tetszik neki és nem majd mosolyfej, mondtam neki meg fogom tenni a jogi lépéseket!

Sajnos se név, se lakhely, ugyanis valami Ruci Ruci néven szerepel, ő is ruhákat árul!

Kértem a facebookon embereket hogy jelentse de még nem törölték őt le!

Kérdezem hogy a rendőrség tesz valamit ha feljelentem? IP címet le tudják nyomozni? Vagy én le tudom nyomozni?


2013. aug. 16. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Jó ég, hány éves vagy?
2013. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Szerinted ennyi gyilkosság és erőszak, rablás, csalás mellett pont ezzel fog foglalkozni a rendőrség? Ugyan...
2013. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
be szeretném Perelni!
2013. aug. 16. 14:07
 4/8 anonim válasza:
59%
Szerinted a rendőrség mit szólna,hogy police feliratú pólót árulsz? A fejed nincs rajta,személyiségi jogokat nem sért.Találta a neten,szabadon felhasználja.Ennyi.
2013. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
az a baj, hogy ez édes kevés, ezzel nem mész semmire.... a facebookon jelentsbe, hogy a kérésed ellenére sem vette le, és az a te tulajdonod.. ha nem törölted le a közös üziket, az is jó bizonyítéknak hogy te probálkoztál ! :) remélem sikerül valamit elintézned ...
2013. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2013. aug. 16. 14:09
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Már bocs, de ha a képet önként töltötted fel, akkor főleg így arc nélkül azt kezd vele, amit akar.
2013. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Ez az egész csak egy reklám, hogy minél többen megnyissák a linket. Nem rossz ötlet...
2013. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!