Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hamis adás-vételi?

Hamis adás-vételi?

Figyelt kérdés
Mi van olyankor, ha eladom az autómat, de a vevő hamis adatokkal tölti ki az adás-vételit, én pedig leadom azt az okmány irodában (nem tudtam óla, akkor mikor leadtam, hogy nem valósak az adatok)? Nekem lehet gondom belőle?
2013. aug. 15. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Te leadtad, onnantól kezdve nem a te dolgod.
2013. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy te hatóság, hogy ezt kiderítsd, vajon valós adatokat ad-e meg... Majd a rendőrség megfogja, ha csinál valamit, nem olyan hülyék azok, mint sokan hiszik.

De miért kérdezed, talán cigánynak adod az autód? :)

2013. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, csak utólag kiderült, hogy kamu adatokat adott meg a srác, én meg nem ellenőriztem. Valószínű hogy át sem fogja iratni az autót, és ha csinál valamit, minket fognak megkeresni. Nyilván kiderül, hogy hamis adatokat adott meg, és nem akarom, hogy nekem ebből gondom legyen.
2013. aug. 15. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel ott az adásvételi, te lejelentetted az autót, onnantól kezdve annyi gondod lehet hogy nem írta át, így néha előfordul hogy a teljesítményadót kérik mondván a neveden van a kocsi. De ha elmondod az önkormányzatnak hogy eladtad, onnantól kezdve nem érdekes. Ha meg ő csinál valamit a kocsival, pl. betör, az adásvételin rajta van a percre pontos dátum/időpont az autó átadásáról
2013. aug. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!