Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ki voltál előző életedben,...

Ki voltál előző életedben, bluetooth-os radar, stb reklámok miért engedélyezettek?

Figyelt kérdés

TV-ben ezek a mobilreklámok ahol a sok idiótát ráveszik, hogy ilyen meg olyan hülye apróságokra iratkozzanak fel a telójukkal, azt akkor hetente többezer Ft-ot szív le tőlük.

Lehet ugyanazoknak a reklámja, akik google hirdetéseken keresztól iphone-t ígérnek vagy az IQ teszteket ígérik meg a többi baromság.

Akinek van kis esze, az tudja, hogy ez nem tisztességes, mert a sok gyerek ezt megeszi.

Akkor miért vannak még kint miért vannak még ott a tv-ben? Ennyire nem érdekel senkit sem, hogy palira veszik az embereket? Engem már rohadtul idegesít, hogy több éve ezt nézem-hallgatom amerre látok.


2009. okt. 23. 23:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tudod, nem kötelező feliratkozni. :-)
2009. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
persze, mert Te tudsz olvasni, de nagyon sokan nem nézik az apróbetűt. Aztán meg magyarázhatom nekik, hogy mi az emelt díjas tartalom a számlájukon. akkor sem értik meg miről van szó. Amúgy az ilyen idiótaságokat én alapból betiltanám. Hülyeség úgy ahogy van... Ez a mikor fogsz meghalni dolog is kicsit morbid... De hát az emberi hülyeség határtalan...
2009. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Aki annyira hülye, hogy ilyenekre feliratkozik, az meg is érdemli, hogy leszívják a pénzét.
2009. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

meg ezeréves rég lejárt videókat küldenének a mobilra darabonként ötszázért. és nem lehet lemondani.

Aki ennek bedől az nagyon megszívja. Ezek a fogyasztóvédők is minden semmibe belekötnek ebbe mért nem tudnak? Vagy ebből már ők is részesednek? lehet meg vannak állapodva a jambával, ötven százalék a fogyasztóvédelemé és cserébe átb@szhatják a népet.

2009. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ezeket a hülye reklámokat én is láttam

megcsalás detektor

meddig fogsz élni

PFFFFFFFFFF

2009. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Azért vannak ezek a reklámok a tévében, mert tévét mindenki néz. Interneten nem mindenki nézeget ilyen hirdetéseket.

Ha nem lenne tévés hirdetés, akkor nem lenne annyi "előfizető" ezekre a dolgokra.

És azért nem tiltják ki, mert rengeteg pénzt fizetnek egy ilyen reklámért. És mivel sok az "előfizető", sok reklámot tudnak csinálni.

Az egész egy kis reklám-marketing.

2009. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

én ezektől már a falra mászok! végre feltette valaki:D


Ki voltál egy előző életedben, Mikor lesz vége a kapcsolatotoknak, Mennyire vagy meleg, Mikor döglesz meg, hány éves vagy (az az alkoholos amikor hány éves vagy? 18 15ÉVES) mikor találod meg az igazit, telejósda(400Ft/perc), csontradar, bluetooth radar, igaziak-e vagy sem... kb ennyi jutott most eszembe ha valamit kihagytam írjatok:D

2009. okt. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

a fejem fogom amikor ilyen hülye hirdetések mennek

a tv ben


meddig fogsz élni

meddig tart a kapcsolatotok

ráadásul hülye eltorzított hangon

2009. okt. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít, hogy TUDD MEG MOST:D ilyen nyomi hangon)
2009. okt. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Dejó, hogy nem nézek tv-t :P
2009. okt. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!