Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha az IWIW-en hitelesíteni...

Ha az IWIW-en hitelesíteni akarom magam és elküldöm a bescannelt személyim másolatát, a személyi igazolvány számát ugye elkell rajta takarni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Atya ég, már ilyenek vannak az iwiw-en?!! Áldom az eget, hogy töröltem magam.
2009. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
az myvipen van...:D
2009. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
ez durva, nehogy beszkenneld már, és ha valaki visszaél vele?
2009. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Na, ezért kerülöm az ilyen oldalakat.


Ne hülyéskedj már, sehová nem küldeném el a személyim másolatát.

2009. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Ekkora baromságot!... 8-[

Miért kellene magad HITELESÍTENI???...

Millió helyen leírtuk már, hogy senki ne tegye ki a netre sem a személyes adatait, sem a telefonszámát, sem a lakcímét, sem a fotóit!...

2009. okt. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Az Myvipen van, a név és fotó kell csak, a többit takard ki nyugodtan. Nem vagyok hitelesítve, de ha beküldeném a személyimet, biztos kitakarnám a neven és fényképen kívüli adatokat. Nem hinném, hogy visszaélnének az adataiddal egy 2-3 milliós szerver emberei, de nem árt ennyi paranoia. :)
2009. okt. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Egyépként hamár a myvipet szidjátok elmondanám hogy nekem valamennyire tetszik. Az a jó a klubok faliujságán ugyanígy beszélgetünk mint itt ezen az oldalon. Csomó embert megismertem ott. és vannak egész családias klubok.

Nem ilyen névtelen fórumozók mint itt. Ez a hitelesítés ami 300 forint olyanoknak jó akiket gyakran fakelnek és az eredeti ember így be tudja bizonyítani hogy tényleg ő az. Bár én láttam már hitelesített fakét is.

2009. okt. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Na azért megdöbbentem ..... Ilyet nem kérhet se az iwiw se a myvip se másik, ugyanis a szem. ig. KÖZOKIRATnak minősül, szóval azzal nem lehet játszadozni, hogy takargatom meg küldözgetem, ugyanis nagyon könnyen bűncsleekménynek minősül.

A másik pedig, hogy igen, ahogy említette valaki, nem tanácsos kiadni a személyes adataidat ilyen szinten, mert nagyon hamar és nagyon könnyen visszaél vele akárki. (tudnék rá példát)

2009. okt. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Semmi újdonság, mindenki tudja, hogy az ilyen adathalász közösségi oldalakat (myvip, iwiw) a titkosszolgállat üzemelteti.
2009. okt. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na igen, ......... no comment, és röhögnek a markukba, h készen magkapják adott ember ismerettségi körét ...
2009. okt. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!