Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lenne ha a házamban füvet...

Mi lenne ha a házamban füvet vagy más drogot tenyésztenék?

Figyelt kérdés
Belegondolva hányszor járkál az ember szobájában rendőr?Mi bajom lehetne ha csak saját használat céljából az ágyam mellet egy virágvázába füvet ültetnék?

2013. jún. 30. 09:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Szaga van, szomszédok felnyomnak.
2013. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
hány éves vagy hogy nem tudod azt amit az előttem válaszoló írt? végülis csináld, csak egy pár évre csuknának le. :)
2013. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Egy ork ***** válasza:
84%

A fű az alap dolog, minden kertes házban lakó embernek van. (házi fű természetesen)


A választ előttem leírták

2013. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Híreket véletlen se olvass. De ez látszik,hogy nem nehéz betartanod.
2013. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A füvet termeszteni szokták. Tenyészteni meg az állatokat.
2013. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nos a fű az gazként is terjedhet ám, nem viccből mondom.

Nekem egy rendőr mesélte hogy két tő miatt még nem szólnak ha meglátják akár az utcáról akár a ház mögött elrejtve, főleg ha nincs gondosan termelve. De annak szaga is van ám bár igazából egy jelentős mennyiségnek kell lennie ahhoz hogy szaga legyen.

Tulajdonképpen két tőért még nem szólnak maximum annyit hogy likvidáld azt. Ha a szobádban van mint növény azt így nem tudom, mert van egy olyan fajta gaz aminek hasonló levele van de jóval kisebb és semmi hatása nincsen tudtommal.

Egyszer voltam egy ismerősömnél akinél volt egy ilyen szobanövény, nos az fű volt az anyja kapta valakitől én meg csak néztem, és amikor megtudták akkor egyből ment a szemétbe :D

Abba sem volt törvénybe ütköző mert egy tő miatt nem szólnak főleg ha nincs gondosan termesztve. De azért több nem kéne hogy legyen.

De azért vigyázz ezekkel, mert nem tudom hogy a már mennyire szólnak érte, de jobb vigyázni.

2013. jún. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Olyan jó, hogy beszabadultak a frissen elballagott 14 évesek ide is (na nem mintha évközben ne lennének elegen).


Mi lenne, lecsuknának. "Más drogot" a füvön kívül nehezen tenyésztenél, mert tudtommal nem kolumbiai meg bolíviai felföldek vagyunk, ahol boldogan él a kokacserje.


A fűhöz meg komoly cucc kell, infralámpa, automatizált világítórendszer, öntözőrendszer, stb. 1-2 tőre nem éri meg a beruházás (alaphangon 250e), cserébe valamelyik vicces haverod haverja, aki nem szeret téged ugyanúgy felnyomhat a rendőröknek és elvisznek. Nem tudom miért írták előttem, hogy 1-2 tő még oké, azért nem szólnak, ilyen nincs, főleg holnaptól nincs, amikor a világ egyik leghülyébb és legszigorúbb drogtörvényét vezetik be nálunk.

2013. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

A növényeket termeszteni szokták.

Az állatokat na meg a ....kat tenyészteni.

2013. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

"A füvet termeszteni szokták. Tenyészteni meg az állatokat."


Egy városinak magyarázhatod az ítélet napjáig... XD

2013. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy tenyésztenél?
2013. jún. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!