Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig vagyok én képes ezt...

Meddig vagyok én képes ezt eltűrni a saját házamban?

Figyelt kérdés
Édesanyámról van szó 4 éve költözött hozzánk, mert nem tudta fizetni az albérletét akkor még dolgozott, december óta nincs munkája, ami pénzt kap 100%-ban megy a hitelére. Teljes mértékben mi tartjuk el, ami megterhelő mert nem egy olcsó mulatság, de ami a legnagyobb gond az a természete viselkedése, bár örök életében ilyen volt, nincs olyan nap, hogy ne üvöltözne, de torka szakadtából és ne káromkodna, ne hordana le mindenkit a sárga földig, úgy érzem tönkre megy a családom tőle már mi is feszültek vagyunk állandóan a gyerekeknek sem tesz jót, folyton ideges. Már az utcára is alig merek kimenni, hogy úr isten, mit gondolnak a szomszédok?! Ők is hallják nap, mint nap az üvöltözéseit. Háztartásban nem segít soha nem takarít nem mos, nem főz, csak cigi cigi után és jó nagyokat alszik, délelőttönként meg csavarog. A gyerekeket annyi időre nem merjük rábízni míg elmegyünk a boltba bele sem merek gondolni, hogy ordít velük még picik ők. Mindig azt mondja nem neki szültük a gyerekeket oldjuk meg! Nem sokára születik a babánk olyan stresszben vagyunk. Szívem szerint kidobnám, de még is csak az anyám egyszerűen nem tudom mi tévő legyek. Úgy érzem egy vadidegen is jobban meghálálná ezt a sok segítséget, mint ő.

#kikészülés #anyámtól
2013. ápr. 25. 09:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

1: cigit nem vennék neki

2: keressen másodállást,egyrész lenne pénze,másrészt addig se nálatok ordibál

3: ha már ugyis eltartjátok,társbérlet,nem csak diákoknak van

2013. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vidékiek vagyunk és tényleg nagyon rossz a helyzet itt nagyon nehéz munkát találni.
2013. ápr. 25. 09:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
feltételezem a rossz természet mellé társul a stressz, hogy pénze az nuku, és ennyi idősen még gondoskodni sem tud magáról, mert nincstelenné tette a hitel. viszont azt az értésére kell adni, hogy vegyen vissza, mert hiába az anyád, attól még ki lehet tenni a szűrét. nekem amikor anyósom elkezdte szapulni a feleségemet, én megmondtam neki, hogy ebben a házban a feleségemre mégegyszer nem mond ilyent, vagy saját kezüleg teszem ki az utcára. leszarom, hogy ő a lánya, a feleségemre nem mondhat rosszat. duzzogott, aztán elkezdett haverkodni. kicsit érzékeny a kapcsolatunk, de tudja, hogy hogy kell viselkedni, én meg nem basztatom, hanem normális vagyok vele.
2013. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3. jól beszél, tanuljon meg viselkedni, vagy adja el a hitellel terhelt ingatlanát, akkor nem kell több hitelt fizetni és alászolgája.
2013. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Kivennék egy albérletet, ma-->nyomás oda, azonnal. Az albérletet fizetném, a többit oldja meg. Ennyi áldozatot - sajnos- a családod békéje érdekében, meg kell hozni. Nem teheti tönkre káromkodásaival, ordibálásával a legszebb éveiteket, amikor kicsik a gyerekek (-most tanulnak beszélni, gondolkodni-hihetetlenül káros a trágár ordibálás)
2013. ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Üljetek le vele beszélgetni, hogy ez így nem mehet tovább, ti nyugodt életet szeretnétek, nem pedig állandó fezsültséget a házban. Ha nem ért a szóból, akkor erélyesebben lépnék fel, és választási út elé állítanám, azaz vagy normálisan viselkedik, vagy megy amerre szeretne.

Attól, hogy az édesanyád, még nem kell eltűrni az ilyeneket. Oké, lehet, hogy frusztrált, ideges, nyugtalan, mert nincstelenné tette a hitel, és nem tud beletörődni, hogy nem tudja magát eltartani, de az akkor sem megoldás, ha rajtatok vezeti le a feszültségét.

Tényleg kereshetne másodállást, cigit meg nem vennék neki, pláne, hogy manapság aranyárban mérik.

Ezt mind így meg lehet neki mondani, az meg csak hab a tortán, hogy semmiben sem hajlandó segíteni.

Mindenképpen vagy beszéd, vagy erélyesebb fellépés!!

Remélem minden megoldódik!

2013. ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én sem tűrném el az ilyen viselkedést, csak azért mert az anyám. Te apa és férj is vagy, van egy családod, most elsősörban a gyerekek érdekeit kell nézned! Válaszút elé állítanám, és a sok cigi meg az alvás amúgy sem megoldás a problémáira.
2013. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon jó viszonyt ápolok az édesanyámmal, de ha ezt művelné nekem itt, úgy kiosztanám, hogy abból nem lenne köszönet. Oké, hogy felnevelt, de most már ez lesz az élete végéig? Mert igen, ha ez így marad, tönkre tehet titeket.
2013. ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Oké hogy nem neki szülted a gyereket, ő meg nem azért szült téged hogy te eltartsd, és azt csináljon kénye kedve szerint amit akar veled, és a családoddal!Ki lehet osztani.Nagyon jó öregek otthona van biztos a közelben,lehet pakolni.
2013. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Írtál már ki erről kérdést, csak egy kicsit más aspektusból, nem?


A teendő még mindig ugyanaz:

Ennivalója, gyógyszere és tiszta ruhája mindig legyen a mamának, de más NEM. Ne legyen otthon készpénz, akkor nem tud mit csinálni.

2013. ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!