Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig vagyok én képes ezt...

Meddig vagyok én képes ezt eltűrni a saját házamban?

Figyelt kérdés
Édesanyámról van szó 4 éve költözött hozzánk, mert nem tudta fizetni az albérletét akkor még dolgozott, december óta nincs munkája, ami pénzt kap 100%-ban megy a hitelére. Teljes mértékben mi tartjuk el, ami megterhelő mert nem egy olcsó mulatság, de ami a legnagyobb gond az a természete viselkedése, bár örök életében ilyen volt, nincs olyan nap, hogy ne üvöltözne, de torka szakadtából és ne káromkodna, ne hordana le mindenkit a sárga földig, úgy érzem tönkre megy a családom tőle már mi is feszültek vagyunk állandóan a gyerekeknek sem tesz jót, folyton ideges. Már az utcára is alig merek kimenni, hogy úr isten, mit gondolnak a szomszédok?! Ők is hallják nap, mint nap az üvöltözéseit. Háztartásban nem segít soha nem takarít nem mos, nem főz, csak cigi cigi után és jó nagyokat alszik, délelőttönként meg csavarog. A gyerekeket annyi időre nem merjük rábízni míg elmegyünk a boltba bele sem merek gondolni, hogy ordít velük még picik ők. Mindig azt mondja nem neki szültük a gyerekeket oldjuk meg! Nem sokára születik a babánk olyan stresszben vagyunk. Szívem szerint kidobnám, de még is csak az anyám egyszerűen nem tudom mi tévő legyek. Úgy érzem egy vadidegen is jobban meghálálná ezt a sok segítséget, mint ő.

#kikészülés #anyámtól
2013. ápr. 25. 09:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha nem is teljes albit, de ha megtehetitek egy szobát vegyél ki neki valahol (biztos kijön annyiból, amennyibe a cigi kerül) , főberlőt kérdezd meg hogy hova utald a havi bérleti díjat és a cuccaitvigyétek át majd zárcsere. A többit oldja meg ő, te gondoskodtál a lakhatásáról, nem dobtad ki az utcára. Ha panaszkodik,h miért, akkor mondd meg neki,h nem neki szültél, te csak megkíméled gyerekektől, ő akarta....
2013. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ő meg nem nektek vette fel a hitelt, oldja meg...persze, édesanyád, de te meg a gyermekeidért vagy felelős, ők az elsők.

Vagy befejezi, vagy mehet.

2013. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

hát én amilyen vagyok kitenném h oldja meg az életét.. akár az anyám akár nem


ha még én teszek szívességet neki h eltartom akkor fogja be a száját és serénykedjen....


mikor nekem kellet visszamennem anyumhoz a picikkel akkor megcsináltam a háztartás főzést vásárlást minden és még abból a kicsiből haza is adtam h ne mondhassa ingyen élek

nem kérte és félre is rakta nekem, de én úgy gondoltam h amiért befogadott akkor ez jár neki már csak a plusz költségek miatt is

2013. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%

akárhányszor kérdezed még meg, a válasz ugyanaz lesz:


-NE VEDD MEG NEKI AZT A K.RVA CIGIT!!!! érted???? mi ezen olyan nehéz????


-senki nem mondja hogy dobd ki. nem vagy szívtelen. befogadtad, eteted. ennyit "kell" érte tenned, nem többet, normális ember ezért hálás is lenne.


-magadat is szégyellheted, hogy a gyerekeid szájából veszed ki havonta a 80 000 forintot és ez még csak anyukád bagója. az csak egy dolog, hogy ő egy ilyen számító élősködő akit nem érdekel senki és semmi, de ez csak az egyik gond. a nagyobbik az az, hogy ti meg akkora balfékek vagytok hogy tűritek! bocs!

2013. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!