Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az egyik rokonom ki ment...

Az egyik rokonom ki ment Hollandiaba dolgozni. Minden szerzodest ala irattak vele. Majd baleset erte. Nyilttores van a kezen, es lehet hogy agyrazkodasavan. A fonoke azt mondtak oldja meg egyedul. Mit tudunk teni? Feljelentés?

Figyelt kérdés
A fönöke azt mondta hogy oldja meg egyedul, az anyukaja intezte el hogy hozzak haza. Mert azt sem akartak. 24oraig nem kapott elsosegelyt. Es most ugy hozzak haza ahogy van, uton vannak vele.
2013. jún. 24. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

zsíros kártérítésnek tűnik.

akkor ők tuti szívesen foglalkoznak vele. kérdezd meg tőlük, hogy tudnak e tenni valamit, vállalnák e, stb.


[link]

2013. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha Onnek is surgos a dolog ,kerem azonnal irjon vissza!!Engem 4 eve ert sulyos munkahelyi baleset Hollandiaban!!Legalisan dolgoztam,adot fizetek a mai napig,ugyan is meg mindig itt elek kint,de dolgozni azota sem tudok.Higgyen nekem a Holland igazsagszolaltatas nagyon korrupt,de ha osszefogunk,talan lehet valamit kezdeni!!A kovetkezo e-mail cimre varom levelet,es ott bovebben tovabb. E-mail cimem: aspen4you@yahoo.com Levelet varom,HIGGEN NEKEM NAGYON FONTOS,HOGY MIELOBB KAPCSOLATBA LEPJUNK!!!
2013. jún. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!