Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nyilatkozat a baleset körülmén...

Nyilatkozat a baleset körülményeiről?

Figyelt kérdés
Tavaly novemberben lovas baleset ert, ami utan 1 hetig korhazban voltam. Eltort a felkarom, kulcscsontom, szemeremcsontom, a medencem megrepedt. Most kaptam egy levelet, amiben nyilatkoznom kell a baleset korulmenyeirol az egeszsegugyi penztarnak. Kerdes, hogyha beleirom hogy sajat felelossegbol vittem ki a lovat, ram rohatjak-e a kezelesi koltsegeket vagy barmi mast. Mekkora sulya van a nyilatkozatnak? Koszonom elore is a valaszokat.

2013. jan. 30. 19:47
 1/2 ZETAS ***** válasza:

Irány egy ügyvéd!

Meglátásom szerint azt írd, ami a baleseti jegyzőkönyvben, vagy látleletben szerepelt és válaszul adtál az orvosnak.

Vétlen vagy, a ló kiszámíthatatlanságból eredően sérültél meg. Inkább a törések keletkezésnek mikéntjére válaszolj: pl a felkartörés úgy keletkezett, hogy leestem a lóról, mert azt valami megzavarta és a földre eséskor ütöttem be stb.

2013. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ügyvéd a családban van, azzal nincsen gond. Perlés lehet lesz, mert elfelejtették észre venni hogy eltört a kulccsontom, és ezt a gyógytornászom nem igen díjazta hogy 3 hónap után kell megtudnia, valamint ki kell szedetnem a csavarjaimat, mert azt is el*cseszték. Mindenképp azt írom le, amit akkor mondtunk a dokinak hogy hogy történt. Csak nem szeretném hogy felelősségre vonjanak akár engem, akár azt, akinél lovagoltam.
2013. febr. 3. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!