Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy videót (kis filmet)...

Egy videót (kis filmet) kersek, amiben egy politikus beszél egy vele készült interjúban! Hol tudom megtalálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy videó,ami állítólag szűk egy órás!Benne egy politikus beszél többek között arról,hogy a zsidók lassan elkezdik "beteríteni" az országot és sok nép pályázik a Kárpát-medence ezen részére,amihez a mostani kormány még segítséget is nyújt!Azt hiszem ez a Budapest TV-ben ment le,ami után mind a politikust,mind a riportert kirúgták!Tulajdonképpen "lerántja a leplet" a kormányról!Összefüggésbe hozza a romagyilkosságot is ezzel a dologgal (a gyilkosságok környékén leesik az ingatlan ár) Ha valaki esetleg tud erről valamit hogy hol találom a neten,az megtenné hogy ír? (bocs ha hosszú a szövegem :S )
2009. okt. 13. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod , hogy melyik politikus beszélt akkor a téma alapján pl:kuroc.info vagy barikád.hu de lehet , hogy a

you tube is sikeres lesz.gyumadár

2009. okt. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tévedsz, kedves előző, ez egyenesen a Budapest TV-n ment le:


http://www.youtube.com/watch?v=tdQBU6dy6ps


Ez az első rész, hét részletben van fent.

2009. okt. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Posta Imre nem politikus, hanem gyakorló elmebeteg, mint közismert.
2009. okt. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem tudtam pontosan ki az...Nekem csak mondták,de nem tudták megmondani pontosan ki is beszélt!Ezért volt elég káosz a kérdésem :) DE KÖSZÖNÖM NEKTEK...kíváncsi vagyok!Megnézem :)
2009. okt. 13. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!