Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nemrég vettem egy cipőt,...

Nemrég vettem egy cipőt, teljes körű jótállás él, az anyag 6 helyen szétfoszlott, visszavittem, szakvéleményre beküldték, ahol a lentebb írtakat írták, ezután hova lehet fordulni?

Figyelt kérdés
Azt írták, hogy azért keletkeztek a cipő hibái, hogy nem cipőkanállal vettem fel, egyedi a járásom, egyedi a lábfejem, többszörös külső mechanikai hatás érte,(nem fociztam, csak sétáltam benne), és hogy nem rögzített pozícióban vettem fel. Szerintem ezek nevetséges indokok, főleg az egyedi járás. Nem fogadom el a szakvéleményt, hova fordulhatok ezután?
2013. jún. 19. 20:04
 1/3 Pro Patria ***** válasza:
0%
Fogyasztóvédelem.
2013. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hol vetted?

Egyik nagy cipőáruházban vettem egy bakancsot. Szétment 2 hónap után. Megnéztem neten egy forumon, h mik a tapasztalatok a bolttal és a cserével. Azt találtam, hogy amikor elküldik egy szakvéleményeshez, akkor mindenképp a boltnak lesz igaza, és nem neked. Kb. fizetnek a cégnek, csak hát ugye sunyiban.

Fogyasztóvédelem nem tudom hogy van, de szerintem ha egy szakmai cég írja a szakvéleményt, gondolom nem csinálnak semmit... Ugye a multikat nem szabad bántania a fogyasztóvédőnek ilyen szinten, csak a sarki boltost...

2013. jún. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
M1-esen a Premier Outletben, Fila áruház, converse cipő
2013. jún. 20. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!