Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol jobb az élet Ukrajna,...

Hol jobb az élet Ukrajna, Slovakia vagy Magyarország?

Figyelt kérdés

Szerintem Ukrajnán a legjobb mint a felsorolt két országban

De szeretném a ti véleményeteket is meghallgatni...!



2013. jún. 13. 23:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szlovákia messze leggazdagabb, minden téren előttünk van. Ukrajna le van még maradva, de ha így folytatjuk beérnek (vagy mi csúszunk le oda)
2013. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Aszt akarod mondani,hogy Ukrajna sokkal roszabb órszág mint Magyarórszág?
2013. jún. 21. 18:30
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen, mindannyian azt mondjuk.
2013. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
SZerintem nem Ukrajna a legrossszabb orszag.Itt vki mondta h az eletszinvonal olyan mint az afrikai allamokban ez tulzas.Ukrajnaban is meg lehet elni.De Magyarorszagon megis csak jobb.Ukrajnaban a legnagyobb gond a politikavval van.Es az se mindegy itt hogy hol elsz Pl:A Donyecki a Kijevi, a Dnyepropetrovszki gazdasagi korzet a leggazdagabb,mig a Podoliai terseg a legszegenyebb.Ez azzal magyarazhato h valahol az ipar a vezeto agazat valahol a mezogazdasag.Karpatalja sokkban mas a tobbi megyetol mivel itt az emberek mentalitasa mas, igaz az ukran nacionalistak mar megint "atirtak" a tortenelmet ezert most sok a vita es a gyulolet egymas nemzetisegek kozott.
2013. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igazad van!
2013. jún. 21. 23:48
 16/21 A kérdező kommentje:
Es Oroszorszagrol mit tudtok mondani??
2013. jún. 21. 23:48
 17/21 anonim ***** válasza:
Oroszorszagban is a politikaval van a gond szerintem.Kerdezo te hol elsz?
2013. jún. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Lembergben.
2013. jún. 22. 10:41
 19/21 anonim ***** válasza:
nem, Magyarország a statisztikák alapján még jobb. De nem sokkal. Azt is el tudom képzelno, hogy Ukrajnában könnyebb megélni az alacsony árak miatt
2013. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ukrajna!

Nem értek egyet néhány előzővel. Hogy Ukrajna az néhol Afrika lenne? Miért van ilyen sok tévhit a fejekben?

Ukrajnában valóban rosszabb az infrastruktúra de az elsőnek nincs igaza, sokkal kevesebb a munkanélküli mint Mo-n, a városok tisztasága is sok helyen jobb mint Bp-n pl.

És igen Ukrajna már régóta ível felfelé gazdaságilag, míg Mo csak stagnál, vagy épp hanyatlik. Ez a fizetéseken is meglátszik. Kárpátalja szegény, de átlagban nézve jobb az élet Ukrajnában megélhetés szempontjából. De ez nem azt jelenti hogy egyik ország jobb lenne mint a másik.

Friss statisztikákat nézzen az aki az ellenkezőjét állítja és nem 10 évvel ezelőtti berögződéseket ismételgessen.

Ja igen és Szlovákia lehet hogy tényleg gazdagabb mint a másik kettő, de Mo-n sem rossz az élet, sok jó város van (természetesen Budapest nem tartozik a jó városok közé), szóval kinek mi.

Tehát én szeretem Ukrajnát, Mo-t is, de Mo-n szörnyű a politika és az utóbbi évek ellehetetlenítése, Szlovákiába pedig nem megyek.

Oroszország remek, annak aki szereti. De mivel nagyon nagy országról van szó ezért a szélsőségek is sokkal nagyobbak. Bizonyos helyek gazdagabbak, más helyek kevésbé élhetők.

Szerintem nem érdemes ilyen besorolást csinálni országonként, mert nézzük, pl Moszkva a leggazdagabb, de szerintem mégis a legkevésbé kényelmes, mivel egy rohanó nagyváros. Szibériát pedig kedvelem.

Tehát nem lehet megmondani hogy "hol jobb az élet", mert sok szempontból mások ezek a helyek..

2013. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!