Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol jobb az élet Ukrajna,...

Hol jobb az élet Ukrajna, Slovakia vagy Magyarország?

Figyelt kérdés

Szerintem Ukrajnán a legjobb mint a felsorolt két országban

De szeretném a ti véleményeteket is meghallgatni...!



2013. jún. 13. 23:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Eléggé mellé lőttél.

Az se mindegy, hogy hol. Mert Ózdot nem lehet összehasonlítani Kijevvel, és Nagyszőlőst sem Pozsonnyal.

De összességében a három ország körül jelenleg még mindig Magyarországon a legjobb az élet. Ez azt jelenti, hogy infrastruktúra, szociális ellátás, közbiztonság, anyagi biztonság, jogállamiság...stb területén még mindig Magyarország a legjobb a három közül.

2013. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Hát én ukránba biztos nem mennék el innét! A tótokkal meg kb. hasonló az életszínvonal, de biztos cannak ebben-abban különbségek.
2013. jún. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát igen.
2013. jún. 13. 23:29
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Magyarország meg Szlovákia igen hasonló.

Van amiben Magyarország jobb és van amiben Szlovákia.

Viszont mind a kettő elfog cigányosodni ,Ukrajnát meg nem fenyegeti ez a veszély.

2013. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Magyarország és Szlovákia amilyen kicsi annál több cigány van benne,Ukrajna nagy órszág és annál kevesebb a cigány mert ott legalább félnek az Ukránoktól és az Oroszoktol,A mult éven Oroszban a cigányokat maguk a maffiózok halytoták ki Moszkvábol és Gyilkosságal is fenyegetöztek!
2013. jún. 13. 23:56
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Felvidéki vagyok, nem repesek az örömtől, hogy itt kell élnem, de még mindig inkább ez, mint Ukrajna. Magyarország is jobb helyzetben van szerintem...
2013. jún. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
22%
Ukrajna egy önmagát nem találó, Kelet és Nyugat között vergődő korrupt maffiaállam, ahol sok helyen majdnem afrikai életszínvonal van. Ne hasonlítsuk már össze Magyarországgal vagy Szlovákiával. (Ahogy ezt a két országot sem lehet pl Svédországhoz vagy Németországhoz hasonlítani).
2013. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ukrajna még mindig (sőt egyre inkább) az orosz érdekeknek kiszolgáltatott ország. Életszínvonalát tekintve nem lehet összehasonlítani se Szlovákiával se Magyarországgal. És egyébként is az olyan kis országokban is, mint Magyarország hihetetlen nagy területi különbségek vannak, nem mindegy, hogy valaki mondjuk Győrben él vagy Ózdon.
2013. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hát igen sok igaz van ebben a kommentben.De én ugy tudtam a Ukrajnában jobb az élet,itt havi 2000 UAH a normál fizetés ami 50.000 ft,nálunk meg lehet élni belöle nyugodtan és normálisan is.De nem kell nagyon attól sem félni,hogy ki lakoltatnak a saját házadbol persze a hitelért,de itt nálunk nagyon kevesen vesznek fel kölcsönöket,maximum ami a banktól van az autó.A Gyes 3 gyermekes családokra 3000 UAH több mint 50.000 Ft,szoval aki nem dolgozik az is megélhet normálisan ebböl,a gyest a gzerekekre 3 éves korig kapták,de most bejött az uj törvény ami 18 éves korig kaphato a pénz a gyerekekre!

Nálunk a Villany számla átlagosan 300-400 UAH azaz 10-15,000 Ft a Gáz pedigg még kevesebb!

De Útóljára,A Mi elnökünk nem szeretné eladni az országot,mert nem vagyunk olyan helyzetben!...

2013. jún. 14. 16:36
 10/21 anonim ***** válasza:
Igen, Ukrajna arról híres, hogy már egyszerűen nem bír a bevándorlók áradatával, az puszta hazugság, hogy Ukrajnából özönlenek Csehországba és Németországba...
2013. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!