Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a nyilaskeresztes párt...

Ha a nyilaskeresztes párt karszalagját viselem azért kaphatok bármi féle büntetést?

Figyelt kérdés
Tehát ha én a bal karomon hordom ezt a karszalagot az von maga utan valamit,a torvény részéről?
2013. ápr. 13. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Elvileg már nem. Viszont a cigányok csapatostul fognak letámadni neoliberál segítséggel.
2013. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

"269/B. § (1) Aki horogkeresztet, SS-jelvényt, nyilaskeresztet, sarló-kalapácsot, ötágú vöröscsillagot vagy ezeket ábrázoló jelképet


a) terjeszt;


b) nagy nyilvánosság előtt használ;


c) közszemlére tesz;


ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és pénzbüntetéssel büntetendő."

2013. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Na megjelentek a fogalmakat nem ismerő mocskolódók.
2013. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen, pénzbüntetést von maga után. Nem mellesleg teljesen felesleges kockázatot vállalsz ezzel, értem ezt mind a büntetésre, mind arra hogy megverhetnek érte az utcán. Szerintem ha elolvasol két Marschalkó könyvet, vagy Hubay írásait. azzal sokkal több hasznot érsz el, mintsem azzal, hogy az utcán karszalagban mászkálsz.
2013. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Melyik műveket ajánlanátok?

Azért akarok karszalagban mászkálni, hogy ne higyjék ,hogy 3támadással megtörtem.Igy is felállok és tovább járom az utam,ráadásul hasonlo erdeklődésu emberekkel futhatok ossze és cserélhetek gondolatot,sajnosa korosztályomban nincsen olyan akivel ilyesmirol tarsaloghatnek...

Pedig erdekelne masok nezete..

2013. ápr. 15. 22:38
 6/8 David82 ***** válasza:
70%

Hány éves vagy? És olvastál már valamilyen irodalmat? Pl: Szálasi Ferenc: Hungarizmus


Egyébként lehet, hogy heves ellenállást váltana ki az emberekből a karszalag, de hát te tudod.

2013. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Marschalkó Lajos: Világhódítók

Marschalkó Lajos: Országhódítók

Sun Tzu: A háború művészete

Macchiavelli: A fejedelem

Platón: Az állam

Julius Evola: Az okkult háború fegyverei


És ha jól tudsz angolul, akkor


Julius Evola: Revolt against the modern world

2013. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Olasz olvasmányokat tudok olvasni:)

Heves ellenállás alatt mitértesz?milyen mértékben(természetesen nem garantalt,de mire gondolsz)

2013. ápr. 16. 01:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!