Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit szóltok az uborkát védő...

Mit szóltok az uborkát védő idős úr perével kapcs? Aki a cigányoktól védte a termését.

Figyelt kérdés

[link]

Persze arról nem írnak, hogy aksit kötött elsőnek a kerítésre, de azt is ellopták, utána kötötte rá a hálózatra.


Persze így most már k.rvára nagylegény mindenki, hogy meg kell büntetni a bűnöst, de amikor az öreget károstották meg folyamatosan, akkor gondolom csak röhögtek, meg, hogy szegény cigányok biztos csak éhesek.


2009. szept. 22. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd a birosàg eldönti mi a teendö.

Mit szoljunk?

Ez vàrhato volt.

A cigànyok közt sok a tolvaj,a magyar védi a termését,màr ha ilyen modon akkor is.

Aztàn megtörtönik a tragédia...

Ez van.Remélem szegény öreg nem kap nagyobb büntetést,

2009. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem a cigányoktól védte a termését, hanem a tolvajoktól. Arról meg már nem tehet, hogy a tolvaj 99%-ban cigány.
2009. szept. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ráadásul nem is az utcai kerítésbe vezette az áramot, hanem csak a veteményest körülvevőbe. És a tolvajok pontosan tudták ezt, mégis bementek, balhéból. Amerikában a tulajdonos simán szétdurranthatja a fejét a házába, birtokára betolakodóknak, tolvajoknak, nem fogják bíróság elé állítani. Ott ugyanis a törvény a magántulajdont védi szigorúan, nem pedig a bűnösöket.
2009. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 IQnindzsa ***** válasza:

Mit szólhatnék? Amikor a magántulajdon védelmére vonatkozó törvényeket meghozták még olyan rendőrség volt az országban akinek kötelessége volt megvédeni az állampolgárokat és a tulajdonukat. Ezt a rendszerváltás óta elavultnak tekinthetjük. Ha téged megtámad három ember és te a szerencsédnek vagy a karate tudásodnak köszönhetően megvéded magadat és eltöröd valamelyik gerincét akkor TÉGED büntetnek meg. Az öreg nem tett semmi rosszat. Hosszú évek óta okoztak neki kárt és újra megtették volna. Úgy tudom ,hogy ki volt táblázva, hogy árammal védi. Képtelen vagyok bármiféle módon elitélni amit tett. Az öreg mellett van az egész közvélemény (talán kivéve egykét liberális falloszt akik itt is szegény üldözött romák pártját fogja majd...)

A hatalmat megijeszti amikor az emberek egy véleményen vannak pártállástól függetlenül. Szerintem a kiszabható leg enyhébb büntetést fogja kapni.

Azt persze majd elfelejtik megírni az ujságok amikor a 'család' a nagy üldöztetés közepetee bosszút áll az öregen. Hát nekem ez a véleményem.

2009. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
eléggé elkeserítő. Nem tudom hova süllyedhetünk még.
2009. szept. 22. 16:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Én remélem azért, hogy a bíróság méltányolja mindazokat a körülményeket, amiket az előzőekben itt leírtatok, és enyhe vagy jelképes ítéletet hoz. Erre van lehetőség és példa is.
2009. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Köves Slomó kerítésében is van áram.

Nem látom a bíróságon.

2009. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mindenbe be kellene vezetni az áramot amihez a cigányok hozzáérnek hogy kihaljanak minél gyorsabban
2010. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!