Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Melyik országokban kemények...

Melyik országokban kemények és melyikekben enyhék a törvények?

Figyelt kérdés
és a magyar törvények kemények a többi országéhoz képest?
2008. jún. 12. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Büntetö törvényekre gondolsz?


én németországgal tudom hasonlítani.

van ami keményebb van ami lazább. pl a fiatalok dohányzása itt nem olyan tiltott. törvény van rá, de a rendör szinte nem is szol ha meglátja a tiniket dohányozni, vagy az iskola elött ott bagózik a brigát a tanár úr max rájuk szól de aztán semmi.


de pl a közbiztonság szerintem jobb. itt kint a gyerekek játékai és még kerítés sincs. pl útszélén origi cserepek amit éjjel mint szél ellopnának otthon. vagy van szedd magad virágos, nincs kapu és nincs eladó sem. oda mész ki van írva a ´virág ára aztán annak megfelelöen bele dobod a leszedett virág árát egy odarögzített perselybe. na otthon tuti sokan körbe járnák az összes ilyet és éjszakánként ürítenének. a gyümölcsösök nincsenek bekerítve. és a zsebesektöl sem kell annyira tartani.

szóval tuti keményebb a büntetés mert külföldi annyi van mint a csillag.

2008. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!