Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogi kérdés? Magyarország...

Jogi kérdés? Magyarország VIII. kerület.

Figyelt kérdés

A következőkben kérdeznélek titeket: Múlt héten hét elején egyik ismerősömhöz szaladtam be Bp-n a nyolcadik kerületbe a Diószegi utca környékére. Oda semmi gáz nem volt, jó persze néztek nagyon a füstösök. Mikor viszont kijöttem az utcára visszafelé menet, akkor nekem állt kötekedni egy cigány..Ő ütött először engem mert nem hagytam magam kirabolni. Eddig tartott a türelmem..Tudni kell, hogy 5 éve boxolok. Nem akartam ekkorát ütni, de a cigónak valószínűleg eltört az orrcsontja mivel vérző orral ment el kicsit sántítva mert bele is rúgtam a combjába.


Kérdésem az lenne: Nem tudom volt e a közelben kamera de a felvétele alapján utánam nézhetnek?


Köszönöm



2013. ápr. 2. 08:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
25%

"Egy ismerősömhöz szaladtam be a nyolcadik kerületbe a Diószegi utca környékére"

Miért nem mondod el normálisan,hogy rossz társaságban mozogsz és droggal is foglalkozol,mert a dió környékén nagyon mással nem foglalkoznak.Nepper környékekre jársz(mert a hős is az) verekedésbe keveredsz,aztán félsz a következményektől.Pff.A magdolnába,a lujzába,a szigonyba,a népszínházba,a nagyfuvarosba simán végig lehet úgy is menni,hogy nem kell orrokat betörni,habitus kérdése.

2013. máj. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Végül nem lett semmi, igaz? Vonjuk már le a tanulságot!
2016. márc. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!