Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen büntetéssel jár ha?

Milyen büntetéssel jár ha?

Figyelt kérdés
Valaki megijeszt és véletlenül úgy eltalálom hogy leesik egy lépcsőn vagy beveri a fejét és meghal? Mostanában sokat nézek ilyen Prank videókat és elgondolkoztam, hogy milyen következménye van/lenne ha véletlenül rosszul sül el és az ijesztő szerepébe bújt valaki meghal?

2013. febr. 10. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez gondatlanságból elkövetett emberölési kategóriába besorolható sztem. Jogi felelősségre vonással járna az tuti.
2013. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Más kérdés, hogy megérdemelné. (Nem arra értem, akit megbüntetnek miatta. Aki leesik.)


A körülményektől függ egyébként. Akár fel is menthetik, ha jogosan menthető ijedtségből reagálta túl a megtréfált.

2013. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
bizonyítható,hogy te ölted meg,de te hogy bizonyítod,hogy azért mert megijedtél és nem szándékosan?
2013. febr. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Látjátok ezért jobb gyorsan elhantolni és nem kell semmit bizonygatni.
2013. febr. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úgy értem, ha mondjuk nem 1v1 van, hanem többen csinálják, esetleg még föl is akarják venni a viccet
2013. febr. 11. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!