Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csendháborítás "gyerekdolgok"...

Csendháborítás "gyerekdolgok" miatt?

Figyelt kérdés

Csendháborításnak minősül-e: ha a gyerek sír (nehéz megnyugtatni, mert elesett vagy beteg...), ha porszívós orrszívóval kiszívom az orrát lefekvés előtt, este fél 9-kor, ha hangosabban énekel, játszik.

A szomszédom megfenyegetett, hogy feljelent, ezekre a zajokra hivatkozva. Megteheti?



2013. jan. 24. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
És mit mond a rendőr, amikor kimegy?! Felszólítom, hogy tömje be a gyerek száját? Vagy hagyja benne az orába ami nem oda való, és akkor meg is fúlad? Én elküldtem volna a francba azt a köcsögöt!
2013. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Bárki bármit megtehet, legfeljebb a rendőrök is röhögnek egy jót.

Arra viszont vigyázz,hogy ha sokat sír a gyerek,akkor a gyermekvédelmiseknél is feljelenthet az ilyen marha, és azok ki is jönnek. Nálunk eljátszotta ezt a szomszéd, na utána elmagyaráztam neki, hogy mivel foglalkozzon, azóta kezit csókolomot köszön már az utca elejéről.

2013. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Feljelentést tenni mindenkinek jogában áll, az már más kérdés, hogy "ki nevet a végén". Nekem is van egy ilyen tündéri szomszédom, ránk hívta a rendőröket, akik véletlenül először hozzánk csöngettek be és elmondták, hogy miért jöttek. Jól elbeszélgettünk, közben a szomszéd kacsanéni is odatotyogott, hogy ő volt a bejelentő és tegyenek rendet, mire a rendőrök tőlem udvariasan elköszöntek. Hogy neki mit mondtak, azt nem tudom, de után akkor kuss volt, hogy csak...
2013. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Én hajnal 3-kor is kiszívom a gyerek orrát ha arra kelek hogy tele van és alig kap már levegőt. 5 perc sincs. Kizárt hogy ez büntethető legyen.
2013. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Én átcsengetnék egyszer hajnalba, megkérdezni hogy jajj, elnézést már, sírt a gyerek, nem keltek fel véletlen? És ezt eljátszani párszor.
2013. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tetro ***** válasza:
77%
Porszívóval szívni a gyerek orrát szerintem elég brutál, és nem a hang miatt... :D
2013. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, először magamon próbáltam ki és csak utána a gyerekeken. Nem fáj, csak kicsit kellemetlen, de jól viselik, emiatt nem sírnak :)
2013. jan. 24. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:

"Porszívóval szívni a gyerek orrát szerintem elég brutál, és nem a hang miatt... :D"


Durván is néz ki.:) De a gyerekek imádják, egykét perc és a leghatékonyabb.

2013. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A jan.26-i Blikkben volt egy cikk arról, hogy Tatabányán "feljelentették a síró kisbabát (4. oldal). Érdemes elolvasni.
2013. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ma híradóba is benne volt
2013. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!