Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezt a petárdát is bünteti a...

Ezt a petárdát is bünteti a törvény Magyarországon? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Van olyan petárda is amit úgy hívnak,hogy "cipolla".

Ez a fajta petárda nem úgy néz ki mint a hagyományos zöld cigaretta nagyságú,(mert az tudom,hogy tiltott),hanem kerek ,egy nagyobb almához hasonlít és tele van puskaporral,természetesen ez is papír burkolatú.

Áll ki egy zöld gyújtózsinor és azt kell meggyújtani és eldobni legalább 10-15 méterre el kell.

Ez a petárda akkorát szól,hogy ,ha egy kisebb városban aki kint van az mindenki hallaná,ez kb 100x akkorát szól mint a sima zöld.Ritkaitthon nem nagyon ismerik,de én már dobtam el és akkorát szól,hogy mindenki kiszalad a környéken,hogy mi volt az...

Kérdésem,hogy ez a cipolla petárda is tíltott itthon v nem?



2013. jan. 14. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Milyen pirotechnikai osztályba van besorolva? (Ha nincs besorolva, akkor forgalomba sem hozható)
2013. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!