Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Két nyomozó átkutatta a fiam...

Két nyomozó átkutatta a fiam szobáját házkutatási parancs nélkül. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Két nyomozó átkutatta a (20éves) fiam szobáját (drogot kerestek persze nem találtak) nem engedték hogy nekem telefonáljon szerintem mindezt házkutatási parancs nélkül tették.

Persze nem tudom bizonyítani hogy a lakásomban voltak Halott ügy igaz?



2013. jan. 10. 19:33
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
A volt barátnőjét fogták meg aki őt is és még másik 10 embert bejelölte dilernek :(
2013. jan. 10. 20:16
 12/30 anonim ***** válasza:
35%

1. Egy jó nagy büdös pofon amiért drogozik

2. Még egyet ha nem, de nem mondta hamarabb.

3. Egy harmadik nagy büdös pofon, amiért 20 évesen annyi esze volt, hogy a rendőröket beengedte a lakásba.

Én még egy TIGÁZ-ost se engedek be még az udvarra sem, egy rendőrt meg főleg nem. Ki tudja mit akar és hányan adják ki magukat rendőrnek.

2013. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
55%

"szerintem mindezt házkutatási parancs nélkül tették. "

szerinted! Szerintem meg volt hozzá, ha mondták, hogy van. Megjelölték, hogy mit keresnek, ezt magad mondtad, hogy drogot. Mi ellen tennél panaszt? Eltűnt valami a házból? Bántottak?

Ha nem ér semmilen joghátrány, akkor nem tehetsz panaszt. A drogos volt barátnőt kellene inkább hamis váddal feljelenteni, mivel mint mondtad a fiad negatív vizelet/vérvételt adott, és a házban sem találtak semmit.

Te inkább a rendőrökön vagy kiakadva, akik a munkájukat végzik egy vallomás alapján, mint egy drogos k.rván, aki begyanúsítja a fiad...

Néha az eszem megáll az emberi ostobaságon.

2013. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Ha esetleg mégsem volt házkutatási, meglesz visszamenőleg igaz?
2013. jan. 10. 21:04
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
A házkutatási határozatot és a végrehajtásról készült jegyzőkönyvet a házkutatás elszenvedőjének alá kell írnia, és nyilatkoznia kell, hogy kíván-e ellene panasszal élni.
2013. jan. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A házkutatási határozatról másolatot kapok?
2013. jan. 10. 21:50
 17/30 anonim ***** válasza:
44%
Miért kell neked másolat egy olyan házkutatási parancsról, ahol nem foglaltak le semmit?
2013. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy példányt kell adni belőle. Akkor is, ha nem foglalnak le semmit. Épp ezért érdekes ez a történet.
2013. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Foglaltak le hülyeségeket pl az akvárium mellől a tubifexes dobozt. Lehet hogy később lesz másolat?Sok papírt írt alá a gyerek de semmit sem adtak a kezébe.
2013. jan. 10. 22:06
 20/30 anonim ***** válasza:
65%

"drogot kerestek persze nem találtak"

"Vér és vizeletvizsgálat volt Nem találtak a szervezetében semmit sem!!!"


Az utolsó hozzászólásod alapján már foglaltak le dolgokat, és aláírattak vele papírokat. De még mindig nem értem, hogy mi a probléma házkutatással, és a lány gyanúsítgatásai pedig miért nem számodra!?

2013. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!