Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Alkoholistákhoz, vadul partizó...

Alkoholistákhoz, vadul partizós, vedelős fiatalokhoz szól, szerintetek a fű miért rossz?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm van, aki iszik, és undorodik a fűtől, a kábítószerektől, mióta füvezek, én undorítónak tartom a határtalan vedelést, komolyan nem is iszok, mindenki azt mondja az ivás jobb, azonban az miért jobb annál, hogy nyugisan ülsz az ágyban és füvezel, mint, hogy szar ráhánysz mindent, és nem tudsz magadról?! Nem beszélve az alkohol káros hatásairól, mikor a fűnek pedig nincs.
2012. dec. 2. 07:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A fű egyedül az agy működésére káros hosszútávon. Egy dolgot még nem vesznek figyelembe, akik a füvet védik: ha fizikai függést nem is, de pszichológiait okoz. Egyébként készült egy film drogosokról, de komolyan nyomják, és őket is megkérdezték, hogy szerintük jó ötlet lenne-e legalizálni a füvet, vagy az egyáltalán káros-e. Meglepően azt válaszolták, hogy nem kell legalizálni, és értelmes érveket is hoztak fel mellette.
2012. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Melyik rombolja jobban az intelligenciát a reakció időt, akkor a fűfogyasztóknál ez sokkal súlyosabban rombolja... Eredetileg ezeket szertartásként havi alakalommal fogyasztották sőt ahol kultúrája van ezeknek a drogoknak a fogyasztásának ott mai napig így van ez...

Mindent csak mértékkel, csak a füvet nem lehet napi szinten mértékkel fogyasztani ...

2012. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mert nem áll szándékomban füstszűrő nélkül szívni bármit is, azon kívül, mikor a társaságunkban befüveznek akik szoktak, annyira hihetetlenül bamba fejet vág az összes, hogy szánalom. Én nem akarok úgy kinézni, mint valami enyhén mentálisan sérült. Ha józan vagyok, a részegek is bosszantóak, de egy se úgy néz ki, mint aki fogyatékos.


Egyébként próbáltam én is a füvet, nekem semmi extra, se maga a szívása, se a hatása. Az alkoholt sokkal jobban meg lehet élvezni a rengeteg fajtájával stb.

2012. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!