Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon a ismertebb...

Magyarországon a ismertebb embereket miért nem úgy ítélik el, mint egy átlag embert?

Figyelt kérdés

Először Stohl András most meg a Gáspár família...


Stohl András is már ott rázza a seggét az X-faktorban holott még hosszú ideg a börtönben kéne hogy legyen...mondhatjuk ,hogy visszaeső, nem először csinált ilyet, ittasan,bedrogozva okozott súlyos közúti balesetet cserbenhagyással és még trükközött is,hogy majd a felesége marad ott,hogy ő vezetett...én erre kapásból 10 év letöltendőt adnék neki, de nem e helyett 10 hónap ,de ha jó fiú akkor 5 hónap múlva szabadulhat.

Aztán meg még az újságok is azon lovagoltak,hogy az öreg bácsi aki állítólag maradandó sérülést szenvedett a balesetben azt lefotózták amint éppen létrára mászik.És akkor mi van?Feküdjön élete végéig az ágyban mert maradandóan sérült?Másrészt meg sem lehetett ismerni ,hogy ő van a képen és így a médiából az jött le nekem is,hogy milyen köcsög ez az öreg ember, csak én a jobbik eset vagyok mert van annyi eszem,hogy a dolgok mögé látok, de sajnos sok buta ember van aki most is azt gondolja,hogy milyen szemét az az öreg.


Aztán a Győzike...2-12 év letöltendőről beszélt a híradó az ügy kirobbanásakor most meg még 2 évet sem kaptak és azt is felfüggesztve?!...meg Győzike azt mondja,hogy ne a Győzikét ítéljék el mert az egy kitalált személy, ítéljék el Gáspár Győző családapát.

Na én ekkora mondtam volna,hogy akkor az ránézésre 15 év és akkor beszéljünk az adócsalásról...és a bíróságról is Audi terepjáróval távozott, ott van neki 2 luxusvillája...


Én biztos vagyok benne,hogy Stohl ismételni fog a Gáspár család meg éli tovább a fényűző életét a mi adónkból...



2012. okt. 30. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Sehol sem esik azonos elbírálás alá egy "híresség", mint egy átlag ember!
2012. okt. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég szomorú!
2012. okt. 30. 09:38
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
És ez milyen kihatással van az átlagember életére? Mindenki sejti, hogy miért vannak ilyennek, tehát ez olyan tipikus panaszkodós téma. Unalmas már.
2012. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

A híresek többet tudnak fizetni és mint tudjuk a pénz beszél..Főleg magyarországon.Pedig inkább ezekből kellene példát statuálni!

En akkor kezdtem némi hányingert érezni, mikor Stohl előadása után jött a nagy taps, ujjongás, közben eszembe jutott, bizonyos fórumokban hányan szidták a fejét, persze a háta mögött, mert hát álszentek az emberek, sajnos nagyon!

2012. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2%
Akinek sok a pénze az megtudja fizetni a legjobb "cápa" ügyvédeket akik könnyen megtudják változtatni az ítélet kimenetelét.
2012. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Amikor Stohl Andrást elítélték, akkor azt mondta Ruttner György, hogy mások az ilyen bűncselekményeket megússzák felfüggesztettel. Tehát Stohl András még szigorúbb büntetést is kapott, mint egy átlag ember.
2012. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
A volt osztálytársam apukáját sikkasztásért 6 év letöltendőre ítélték, pedig közel sem sikkasztott ennyit, mint a Győzike és első alkalom volt...
2012. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs nagy pechje, átlagember is meg tudja úszni ennyivel. Lehet, hogy túl enyhe, de láttam már átlagembert is ennyit kapni hasonlóért.
2012. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!