1 m pengehosszú kardot hogy lehet eljuttatni egyik pontból a másikba?
Figyelt kérdés
tokjába, ruhába csomagolva és átkötve elég? Vagy kell még valami, hogy közterületen szállítani lehessen? Autóval. 1861M gyalogostiszti kard Horthy kori kiadás, króm/nikkel bevonattal. Kimenő változat. Költözés miatt hogy lehetne elvinni?2012. okt. 28. 13:35
2/3 anonim 



válasza:





"tokjába, ruhába csomagolva és átkötve elég,"
Igen.
3/3 anonim 



válasza:





Én közel két éve hordok 60 as szablyát közterületen csupasz pengével, de még sosem kötött bele senki. De ha teljesen hivatalos akarsz lenni, akkor is elég a rongybatekerés.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!