Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy állást meghirdetnek, s...

Ha egy állást meghirdetnek, s kell erkölcsi bizonyítvány, minden esetben ki kell váltanom, és mellékelnem?

Figyelt kérdés
Ha minden meghirdetett állásnál az önéletrajzhoz egyben az erkölcsi bizonyítványt is mellékelném, az több ezer Forintba is kerülne. Mivel munkanélkülin vagyok, erre nincs keretem. Mit tegyek?
2012. aug. 28. 12:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hogyan kell jeleznem, hogy jogosult vagyok rá?
2012. aug. 28. 20:48
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak beírod a jelentkezésedbe!
2012. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
És ezt így elfogadják? Akkor ne is váltsam ki? Valóban szemétség, mert egyszer már feleslegesen váltottam ki.
2012. aug. 28. 20:56
 14/15 anonim ***** válasza:

Írd be, hogy jogosult vagy "tiszta" e. b. kiváltására.

Mellékelheted a régi e. b. másolatát.

Ha felvesznek akkor meg kiváltod.


Amúgy nem akarlak elkeseríteni, de az ilyen közigállásos munkákra általában már megvan az ember, csak a törvényi kötelezettségek miatt hírdetik meg.

2012. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, hát pont ezért nem szeretném kiváltani, mert tudom, hogy megvan az emberük. DE a remény hal meg utoljára.
2012. aug. 29. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!