Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kijárási szabályozás van...

Mikolalaszlo kérdése:

Kijárási szabályozás van perpillanat érvényben törvény szerint?

Figyelt kérdés

16 leszek októberben, barátnőm 14 most, és mivel imádunk sétálgatni, így arra gondoltunk, hogy egyik éjszaka(23:00-tól kb. 04:00ig) mivel nyár van, a lakhelyeinktől pár utcányira elmegyünk sétálgatni. Esetleg ha a rendőr meglát, akkor hazavisz vagy tesz valamit? Valaki tud ilyesmi jogszabályról, illetve törvényrendeletről?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. aug. 4. 02:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ez csak terv volt

de végül nem lett belőle semmi


nincs ilyen törvény

nincs ilyen jogszabály

2012. aug. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem is akartak kijárási tilalmat bevezetni. Csupán a szülőnek gondoskodnia kellett volna a kiskorú felügyeletéről. Így ha bármi történik veled, akkor ők lennének a hibásak.
2012. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol lsktok, de én a helyetekben nem a rendőrtől tartanék. Még akkor is jobban járnátok, ha vele futnátok össze, nem egy c. bandával.
2012. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Budapesten lakunk a XVII. kerületben. Arra, amerre megyünk sétálni, nem járkál c. banda. A XVII. kerületi Jobbik IT elnöke vagyok, ismerjük azt a környéket, és mivel a közelben van az irodánk, így nem járnak arra a cigók.

Köszi a segítséget!

2012. aug. 4. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor marad a rendőr. De csak nem lesz gáz!
2012. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De az Ő szülei nem tudják, hogy kijön a lány.. Szóval, mennyi esély van arra, hogy egy békés sétálgatás közben, MINDEN közúti és közrendi szabályt betartva megállít a rendőr és hazavisz?
2012. aug. 4. 23:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!