Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A munkanélküli járadék lejárta...

Champíró kérdése:

A munkanélküli járadék lejárta utan kőteleő ill kötelezhetik e az embert közmunkára ha nem vezi fel a segélyt? .

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 18:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 10-es


Orbán Viktort és a barátait kéne bányákba zavarni,akik hazudoznak össze vissza,és nem hogy munkahelyeket teremtenek,hanem megszüntetnek az idióta politikájukkal.Az ország nem a munkanélküliek miatt tart itt,mert ők sajna olyan kevés ellátást kapnak ami példátlan más országokhoz képest.Talán kevesebb pénzt kéne Viktornak elbaxni mindenféle hülyeségre,amik milliárdos tételek egyenként.

A közmunkáról pedig csak annyit.

A jelenlegi kormány milliárdokat spórol a közmunkára kivezényelt álláskeresőkkel,mivel ha a minimálbért kéne nekik (minimum)kifizetni,össze szarnának magukat.Így könnyebb.Szinte ingyen dolgoztatják az embereket,közhasznú cél érdekében.Azt azért ne felejtsd el,hogy ezek az emberek amikor aktív dolgozók voltak,ők is fizettek adót/járulékokat,sokan évtizedekig.

2012. jún. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A 10-esnek :

Hát biztos nem a 47 ezer forintból, amiből már csak 45-44 lesz a tranzakciók és egyéb hülyeségek miatt :D

2012. jún. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nem miattam tart itt az ország hanem a dakotak miat. Ja és hogy miböl élek a szüleim mozgássérültek és mivel van idöm segitek nekik ez tutommal nem bűn és inkabb nekik segitek külsöszigetelés meg jarolapozas ,imt hogy ennek az álamnak elmenjek közmunkázni. ja és épp emiatt nem is kérem a segély hogy ne mondjak ram hogy csak a segély kell.
2012. jún. 29. 09:36
 14/18 A kérdező kommentje:
Ja mindket közmunkara basszus de azt nemnézi senki hogy mennyi adót vonnak le tölünk mikor kidolgozzuk a belünket is. Na meg mi dolgozzunk a közhasznu cél érdeképe miközbe a Orbánék telkét a közmunkára kiküldött rabok feketén gondozzak ingyen ez milyen melo. Orban Viktor= Orsós Viktor miért változtatta meg a nevét és nem meri felválalni. Igy egit az orzagnak meg ugy de helyette cak lopnak csalnak. Sok IMF hitel meg hol van? mert hogy azt az orzag nem látta az is biztos a nép politiksok meg tömik magukat. Orban Viktor igéret anno mikor bvitte az országot a euba igaz jol megvezette a népet hogy milyen jó lez: Eus bérek szolgáltatások meg stb aha mindne eus ár lett kivéve a fizetés meg a minimálbér. Belgium minimal bér 350000ft spanyol 260000ft és igy tovább igaz brutto de akor is a nettó nem igazan 60 ezer ja és külföldön nincs ennyi adó föleg nem ekkorak. ja meg ha pl valamelyik politikus elveszti a melot vagy nem ök vannak hatalmon akor kivancsi lennék hogy hogy állnának ahoz hogy netto 130000ft bolt kell gazdálkodniuk vagy pl Viktorék az m0 mellett nyirnák a füvet. 2 hete imf biztonsági halot kért a kormany 1 hete rögtön na javult a forint akor targyalunk az ujjabb hitelekről baszus még ök szidták az mszp 2 év alatt több hitelt vettek fel mint ök 8 év alatt na meg az mszp elött is ök voltak anno ott teték tönkre a gazdaságokat nyugat fele köszönet megint Viktornak. Az MSZP is megéri a pénzét nekik is voltak huzasai de valahogy jobban éltem akkor mint most miota a fidesz van rögtön 30 netovval kerestem kevesebbet. Nem védem az mszp de gyurcsan nem rohangált hetente az IMF hez hitelért nem ugy mint a fidesz. fidesz fiatal párti támogauk a fiatalokat jo hazugság és még megkérdezik hogy miért nem válalnak családot meg lakást van pofalyuk megkérdezni.nyomorult félabu embert viszaküldik dolgozni mert ö nem rokkantnyugdíjas akor mi magasugro. cigányokal kell igy felépni nem pedig a beteggekkel. meg azokkal akik éveket huznak le rendes tiztességes meloval.könyörgök hova megy a világ ha én megtagadom a közmunkat akkor rendör viz be a ciganyok meg élik életük. Mindenki mondjon köszönetet Viktornak ja és a nyugdíjasoknak akik megszavaztak de öket is jol megetették. megvonjak a támogatást a nyugdíjastol meg hasonlo.Nem baj az a lényeg hogy persze fasza minizterelnökünk van igen büszkék lehetünk ra köszönlyük meg neki hogy még ingyen vehetlyük a levegőt.
2012. jún. 29. 10:24
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Champíró! Ismét a 10-es vagyok. Így névtelenül is bocsánatot kérek! Rosszul értelmeztem a kérdést,és meggondolatlanul,hirtelen,indulatosan válaszoltam.A kommentjeiddel egyetértek.Nem így akartam,még egyszer bocsi,szégyellem a pofám!
2012. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Semmi baj 10 es.Mindenki gondoljon bele föleg azok akik 20 30 év utan lettek munkanélküliek hogy basszus adozunk meg minden és még orban azt mondja hogy szamithatunk egymasra ja igen 1 töl 50 éves munkaviszony 20-40 ezer ft ér igen szamithatunk a kormányra de mikor adó és lopasrol van szó mi jok vagyunk nekik de ha mi vagyunk bajba akkor meg szarba se néznek.
2012. jún. 29. 12:49
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismét a 10-es vagyok.Igazad van,és még egyszer elnézésed kérem. Sajnos nem tudom meg nem történtté tenni az ostoba beszólásomat.Első pillantásra azt hittem,hogy egy újabb dakota dezsvír méltatlankodik már megint.Felénk nagy divat,hogy a társadalomnak eme hasznos rétege nagy pofával harsogja,hogy nem akar közmunkát végezni. Egyébként másfajta munkát sem,hiszen nekik minden jár! Na, én egy ilyet akartam megsérteni,de rosszul céloztam.Máskor jobban vigyázok!
2012. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Kérdéem lenne felétek Dzsigoloi munkakört hol lehet találni vagy melyik kávézo vagy hol kell jelentkezni?

Kivánciág hajt.

2012. júl. 1. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!