Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen következmenye lehet...

Milyen következmenye lehet annak, ha "felszivodok", es nem fizetem ki a maradek 2 honapot?

Figyelt kérdés

Egesz csak elmelet, sose lenne batorsagom meg hasonlot se csinalni. De jelenleg eleg kilatastalan a helyzetem, ezert kerdezem:

Külföldön vagyok, egy evre elöfizettem a varosi berlelet, azaz minden honapban külön kell fizetnem, de olcsobb igy, mint egyesevel mindig megvenni. Na most, juli közepen hazamegyek, az aug-i es szept-i mar nem kellene. De dragabb lenne felmondani az elöfizetest (kb 120 euro), mint kifizetni a maradek 2 honapot (85).

Mi van, ha megszüntetem a szamlamat, igy nem tudjak levonni a penzt, "kijelentkezek" a varosbol, igy a cimem se lesz meg neki, es egyszerüen hazamegyek? Elmeletileg... Hogyan tudnanak ravenni, hogy fizessek?


2012. jún. 19. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fognak Magyarországra utánad menni ennyi miatt. Gond esetleg akkor lehet, ha visszamész Németországba(Vagy nem tudom hol vagy.).
2012. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ott. :)

A baj az, hogy akarok visszajönni...:S

2012. jún. 19. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Felszívódni nem tudsz, nevedet és esetleg okmányaid adatait is tudják, egy telefon a magyar rendőrségre (akik kötelesek kiadni rólad infót) és már küldik is a csekket. Rosszabb esetben feljelentenek és a rendvédelmi szerveken keresztül intézik az ügyet. Ha én közlekedési vállalatot indítanék nem adnék csak úgy szép mosolyra jegyet meg bérletet akárkinek :D
2012. jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérlek fizesd ki, tisztább lesz a lelkiismereted, nem kell félned sem, és nem rontod (tovább) a magyarok hírét Németországban.


Igen, tudom, nem ez volt a kérdés.

2012. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!