Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért a műsorterjesztőnek...

Miért a műsorterjesztőnek kell fizetnie a médiaszolgáltatónak?

Figyelt kérdés
Miért nem fordítva?
2012. jún. 7. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert a frekvenciák az állam tulajdona. HA használni akarom saját célra, akkor fizetnem kell érte.


Az állam fizessen azért, hogy egy kereskedelmi adó reklámok útján pénzt szerezzen magának?

2012. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor a UPC meg a többi terjesztő állami cégek?
2012. jún. 8. 00:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Ok akkor nem mondtam semmit. Összekevertem a médiahatósággal.


Akkor ezek szerint a médiaszolgáltató a UPC és a terjesztő pl a viasat?


Mert gyakorlatban a UPCnek kell fizetni a másiknak.

2012. jún. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szolgáltató pl. az RTLklub, és a terjesztő pl. a UPC.
2012. jún. 8. 01:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, amit írtál, csak fordítva:) Hát akkor biztos bejön nekik annyi az előfizetési díjból, hogy megéri nekik fizetni minden csatornának. Csak valahogy úgy tűnik, hogy sokkal többet kaszálnak reklámból a szolgáltatók, mint a terjesztők. Terjesztőknek meg másból nem jön pénz, csak a havi előfizetési díj. Vagy kapnak az államtól is?
2012. jún. 8. 01:18
 6/6 anonim ***** válasza:

AZ államtól azért nem kapnak.



Akkor tehát a szolgáltató a tv2 és a terjesztő az upc.


AZ upcnek az a lényeg, hogy minél nagyobb legyen a csatornakínálat. Ezért ők fizetnek egy bizonyos összeget a szolgáltatónak. De ez a szolgáltatónak is biztosan jó mert neki növeli a nézettségét.


Igazából abban nem vagok már biztos, hogy fizetniük kell. Azt tudom, hogy az upc-nek fizetni kellet a digisportért.

De ennek az oka, hogy többen menjenek az upchez

2012. jún. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!