Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan kell magyarországról...

Hogyan kell magyarországról kijelentkezni?

Figyelt kérdés
Németországba költözünk a férjemmel véglegesen. Az okmányirodában mit kell elintézni? Meg kell adni a külföldi lakcímünket Illetve azt igazolnunk is kell? Köszi

2012. máj. 4. 14:31
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Kedden megyek az okmányirodába és majd meglátjuk mit kérnek.
2012. máj. 6. 06:35
 12/20 anonim ***** válasza:
Kedves 11. válaszoló, lehet utálni Magyarországot, de nem kellene köpködni. Kívánom, hogy a hatalmas frusztrációd múljon el, és nyugodtan tudj élni bárhol a világban.
2012. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem kell utálni Magyarországot! Én sem utálom, mindig is ez marad a hazám. De ha nincs lehetőségem, nem maradok itthon segélyen, mert hiába van diplomám sehova nem kellek. :( Ez nagyon elkeserítő. Szerencsés az akinek van munkahelye itthon.
2012. máj. 7. 07:03
 14/20 anonim válasza:

arra értettem hogy nem kell ez a felesleges hujjaj mekkora köcsög zsidó hazaáruló aki MAGYARORSZÁGot kis betűvel írja.

tudom nem ide tartozik de felbasz a sok nyomorék

2012. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem hazaárulóztam le senkit, távolról sem vagyok Jobbikos, ha kisbetűvel írta volna, hogy Izrael vagy Türkmenisztán, az is zavart volna.
2012. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
jó így értem! elnézést. de ez akkor sem egy hűdenagy gond na mindegy :) jogos. szarom le
2012. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
23%

magyarország = nyomorisztán = putrisztán = euszégyene = világrajtunkröhög.


Remélem ezután belezakkan a lelkitraumába a sok turbómagyar!

2012. máj. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

A magyarok csalnak az olimpián, nem adóznak és a hiteleiket nem fizetik vissza.

Ezt mondta a magyarokra a bankszövetség főtitkára, pedig ő is magyar vagy nem is.


Jaaa és a diplomád árát fizesd vissza te szemétláda, mert az én adómból tanultál és kurtál az főiskolán nyakra főre 4 vagy 5 éven keresztül inygyér. Én meg fizettem az oktatásodat és ráadásul csak pénzér basztak velem. Utána elhúzhatsz!

2012. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Na mi volt?! Mesélj! Hogy kell?
2012. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A kijelentkezés engem is érdekel.


A személyit is le kell adnod? Elvileg pedig az unióban a személyi is használható személyazonosság igazolására.


Ha itthon utána még is szeretnél bármit amihez személyi igazolvány száma kell (sok mindenhez kell) akkor hogy van?


A személyi számod is ugye a lakcímkártyán van cask a másik felén.

Az pedig mindenkinek egy van és soha nem változik.

Most akkor azt honnan fogod tudni?

2012. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!