Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az ünnep se telik nyugodtan,...

Az ünnep se telik nyugodtan, ókori állaptok urakolnak a saját hazánkban? Sok sérült,1 halott, mindössze 5 őrizetes.

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom így nyugodtan élvezni az ünnepeket, tudván hogy máshol ártatlanok halnak meg pusztán mások szórakozásából. És nem egy háború sujtotta övezetben, egy diktatúrában, vagy Afrikában, hanem 300 kilóméterre tőlem, a saját országomban.


Abban az országban, ami elvileg félig meddig fejlett országnak számít, igyekszik EU szintűvé válni.


Engem ezek a hírek mindig letörnek :(

Gondolom média szempontjából egy kocsmai iszogató halála nem akkora hír, mint egy tanár vagy egy sportoló lincselése, de már az is csoda, hogy adásba került.



2012. ápr. 9. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Csak ezeket a rohadt cigányokat kéne kib*szni az országból.Mindig ők ölnek mindig ők lopnak és teszik tönkre az országot!!!!!!!!!!!!!!!Rohadt cigányok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Meg a másik, hogy 5öt elfogtak. És mi van a szabadon kószáló 15-tel???

Áh, tehetelen banda ez a rendőrség.


Valszeg a bíróság felmenti a felét, a maradéknak meg legrosszabb esetben ad 1-2 évet." Mert hát azért mégse szép dolog megölni egy iszogató bácsit, no fiúk, több ilyen ne legyen..."

2012. ápr. 9. 21:19
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
75%
Én is így látom, szégyen ez mindenkire nézve, hogy megtűrjük ezeket magunk között. Akik nem tudnak ember módjára viselkedni, azokat a törvénynek sem szabadna emberszámba venni.
2012. ápr. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, mint a kulcsi gyilkos.

Ja nem, az magyar volt.... de számítógépfüggő. Azokat is deportálni kellene.

Meg itt vannak ezek a vöröshajúak, nekem mindig gyanúsak voltak...

Meg a szemüvegesek...

2012. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
75%
Kedves utolsó hozzászóló, természetesen mindegy, hogy kik követnek el hasonló disznóságokat, azokat keményen meg kellene büntetni.Az" ezek alatt," az ilyen brutális bűnözőket értettem, fajra és nemre való tekintet nélkül. Egy szóval sem írtam, hogy csak a cigányokat kellene keményebben büntetni, csupán arra utaltam, hogy a jelenlegi büntetőrendszernek nincs visszatartó ereje.
2012. ápr. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha egy rakat fradista menne be részegen egy kocsmába, és ölné meg az ott tartózkodókat, azt is ugyanúgy elítélném, de míly meglepő, mint általában, most sem fehérek voltak az erőszakoskodók.
2012. ápr. 11. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!