Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Le tudják hallgatni a Skype-on...

Le tudják hallgatni a Skype-on folytatott beszélgetéseket?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 15:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%
+ Érv: ha ilyen csúcs fejlett technológiája van mindenkinek amiről mi nem tudunk, akkor hogyhogy nem kapják el a nagyobb hacker és cracker csoportokat? Évek óta működnek, mindenki tud róluk, hogy léteznek, mégis zavartalanul működnek, pedig dollármilliárdokkal károsítanak meg másokat, arról nem is beszélve, hogy titkos információkat szivárogtatnak ki.
2012. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, csak azt olvastam pár napja, hogy a Skype pillanatnyilag olyan technológiát alkalmaz, ami nem alkalmas a beszélgetés rögzítésére, így ha meg is keresnék őket a hatóságok, nem tudnák kiadni a beszélgetések szövegét. (Forrást nem tudok, mert én se rögzítettem. Esetleg ki tudom keresni.)
2012. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

10. válaszoló!


Lehet, de ha mondjuk az a bizonyos robot, amit valaki említett, és létezik, felvette a beszélgetést, és visszahallgatták, és mondjuk azt hallották, hogy "vidd már a drogot a célba, mert lejár az idő", vagy hogy "melyik pályát vigyük végig, hogy megszerezzük azt a fegyvert", vagy hogy "vidd már el azt a prostit a motoroddal, mert elkapnak" szerintem nem küldik rád a kommandósokat.

2012. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg senkinek sem érdeke a skypet megfigyelni, mit szólsz hozzá?
2012. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
48%

"Ez pedig szintén nincs"


Te már csak tudod.

2012. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Te már csak tudod."


Jó, akkor linkelj valamit ami bizonyítja, hogy van és kapsz egy buberlit.

2012. ápr. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ebben az a vicc, hogy azok az emberek, akik ellen a technológia irányul, képesek olyan saját fejlesztésű eszközöket használni, amelyek lehallgatás-védettek. Segítek: a nyílt forrású megoldásokat kell keresni.
2012. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A nyílt forráskódúakat is le tudják hallgatni, lásd azt az onion izét, amit pedofilía utáni nyomozás ürügyén törtek fel, és ez még csak az ami eljut a nyilvánossághoz.


"Amit az első ír az teljesen korrekt, mindenbe bele lehet hallgatni, de mi a fenéért tennék?"


Teszem azt, egy kisebb településen polgármester választás van, a polggármesterjelölt nem játszik tiszta lapokkal és magánnyomozókat is bevet h kompromittáló dolgokat gyűjtsön az ellenfelei ismerőseiről, rokonairól. Így olyan civilek is nagy számban kerülnek célkeresztbe akik nem is gondolnák. Személyesen is találkoztam ilyen esettel.

De ezt ugyanúgy megteszik tehetős vállalkozók is, akik nem riadnak vissza az alvilági módszerektől. Vagy éppen olyanok akiknek ez a perverziójuk h másokat lehallgatnak.

2012. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Teszem azt, egy kisebb településen polgármester választás van, a polggármesterjelölt nem játszik tiszta lapokkal és magánnyomozókat is bevet h kompromittáló dolgokat gyűjtsön az ellenfelei ismerőseiről, rokonairól. Így olyan civilek is nagy számban kerülnek célkeresztbe akik nem is gondolnák. Személyesen is találkoztam ilyen esettel.

De ezt ugyanúgy megteszik tehetős vállalkozók is, akik nem riadnak vissza az alvilági módszerektől. Vagy éppen olyanok akiknek ez a perverziójuk h másokat lehallgatnak."


Egy polgármesternek nincs meg az ehhez szükséges hatásköre nemhogy itt, de még a jenkiknél sem.

2012. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azt tényleg nem tudom h konkrétan a skype beszélgetést le tudja e hallgatni, de bármihez hozzáfér amihez magánnyomozói eszközökkel hozzá lehet férni, elvégre egy féltékeny férj is fogadhat magánnyomozót a felesége megfigyelésére, csak pénz kérdése az egész.
2012. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!