Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Előző beszélgetéseket miért...

Előző beszélgetéseket miért nem lehet megnézni Skype-on?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm használta a skype-ot nálam de nem jelezte egy ismerőssel sem a régebbi beszélgetéseket. Csak azon a gépen lehet megnézni, amin az adott beszélgetés zajlott? Hova menti ezeket?
2012. jan. 14. 09:18
 1/3 legendavagyok01 ***** válasza:
Így van, csak azon a gépen (vagy ha nem, valaki nekem is mesélje el:-). Szóval 3 gépemen belépve mindig csak az adott gépen zajló eseményeket adja ki előzménynek.
2012. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Elsőre arra gyanakodtam, hogy esetleg más verzió van az én gépemen és ezért nem jelennek meg. Csak kíváncsiságból, miért van szükséged 3 számítógépre?
2012. jan. 14. 16:50
 3/3 legendavagyok01 ***** válasza:

Egyik sem drága és nem is atomerőmű. :)

Az asztali komolyabb munkákhoz, windows alapon, ritkábban használva.

Van egy régi notebook Ubuntu-val. Korábban ez volt a hurcolgatós gép, de kidobni kár lenne, Linux-ban naprakészen lenni jó.

A jelenlegi cipekedős, munkához pedig egy Lenovo netbook, ami alig foglal helyet egy nagyobb oldaltáskában.

2012. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!