Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » "Ein Volk, ein Reich, ein...

"Ein Volk, ein Reich, ein Führer. " Ha ezt a szöveget magamra tetováltatom, akkor rossz szemmel fognak nézni?

Figyelt kérdés
Ha a fenti szöveget a karomra tetováltatom, akkor egyes népcsoportok, például zsidók és romák rossz szemmel néznézek rám? Rásszistának néznének?
2012. ápr. 3. 15:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Az, hogy mi tetszik valakinek és mi nem, borzasztó szubjektív dolog és azzal nem is lehet vitatkozni. De az biztos, hogy kerülhetsz olyan társaságba, ahol majd úgy gondolják, őket provokálod, és nem biztos, hogy csak rossz szemmel fognak Rád nézni, hanem lehetséges opció, hogy elvernek, mint a kétfenekű dobot.

Csak hátránya van, ha nézni akarod, tedd ki otthon a falra, az nem veszélyes és sokkal olcsóbb! :D

2012. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Andizsuzsi ***** válasza:

"Egy a nemzet egy a haza, egy az Isten..."


Ez így nagyon szép, csak a fenti nem egészen ezt takarja.

2012. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Nem akarok haragot kelteni egyik népcsoportban sem, nem vagyok rasszista, egyszerűen csak tetszik ez az idézet...
2012. ápr. 3. 17:19
 14/31 anonim ***** válasza:
Hanem 13? Mit jelent?
2012. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
79%

Egy nép, egy birodalom, egy vezető.

Amúgy meg semmi gond a szöveggel, nem tiltott sehol.

2012. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Ja igen szabad fordításban a google nyomán..

Már rohanok is varratni a Bird Milk-et mert az meg madártej.

XD


Szerintem van az a szólás, hogy Egy a nemzet, egy az Isten egy a Haza...de nem vitatkozom. Ti tudjátok.

2012. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Bizony. Mi tudjuk.

Amúgy nem google fordítás.

2012. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Oké főnök!
2012. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Várom még a véleményeket! Nem akarom, hogy az legyen, hogy pl az utcán megyek és rámtámadnak emiatt... és gyűlöletet sem akarok kelteni.
2012. ápr. 3. 18:03
 20/31 anonim ***** válasza:

Egyébként én nem értelek, Kérdező, ha nem kívánsz gyűlöletet kelteni, nem vagy rasszista és nem vállalsz közösséget a náci diktatúrával, akkor mi az, ami annyira tetszik ebben a mondatban, hogy akár magadra is tetoválnád?

Most komolyan, nem ugratni akarlak, tényleg nem értem...

2012. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!