Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ti kaptatok a munkáltatótoktól...

Ti kaptatok a munkáltatótoktól bérkompenzációt?

Figyelt kérdés
Ugye megszüntették az adójóváírást ami havi 9-12 ezer Ft volt, vagyis ennyivel általában kevesebbet visz a dolgozók zöme haza. A munkaadóknak viszont érdemes ez emeléssel cafetériával kipótolni, mert állítólag nem lehet kevesebb a bérünk. Nálatok hogy van ez???

2012. febr. 23. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy kaptunk.
2012. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak olyan cégeknek kötelező, melyek állami megrendeléseket teljesítenek, vagy erre pályáznak.

Az új cafetériát pedig kenjék a hajukra a Bözsi utalvánnyal, meg a Randa kártyával együtt.

2012. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelező a bérkompenzáció, csak amelyik munkáltató nem teszi meg, az nem vehet részt állami pályázatokon.

Ami kötelező, az a minimálbér és a garantált bérminimum előírt szintre történő megemelése - ez pont azt jelenti, hogy az új adószabályokkal együtt a nettó minimálbér az eddigi szinten marad.

2012. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kaptam. Bruttó 5eFt-ot, ami pacifütyit sem ér, ugyanis veszélyeztetett terhesként táppénzen vagyok, a táppénzt pedig nem az "emelt" fizetés után kapom. Viszont a tgyás és gyed kompenzációról lecsúsztam, mert nem tavaly szültem.
2012. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor hogy is van ez most minden de minden drágul horrorisztikusan a bérünk meg csökken????? Szégyen...
2012. febr. 24. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!