Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hidrocefalussal születet akis...

Hidrocefalussal születet akis fiam amit nem vetek figyelembe az orvosok aterhességem allat minden leletem jóvolt be érdemes perelni akórházat ahol szültem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. A betegséget nagyjából ismerem, egészében nem. De ha emiatt túlzott gondozást, odafigyelést igényel, hátrányosan fejlődik, vagy alig, igen indíts pert a gondozó orvosod ellen. Dr. Ádám Lászlót keresd meg, ő segíthet.
2012. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:

Szerintem az ultrahangon észre kellett volna venniük.

Előtte tanácskozz egy pártatlan nőgyógyásszal ez ügyben, hogy szerinte észre lehet-e venni időben a bajt, és hogy milyen laboreredmények alapján lehet esetleg következtetni a hidrocefalusra.

Mert ha minden laboreredmény tökéletes terhességre utalt, akkor az orvosokat nem lehet ez alapján hibáztatni.

Ezért szerintem az ultrahang leletekkel lehetne esetleg valamit kezdeni, talán azt nem nézték meg elég alaposan. Szerintem ennek az eltérésnek látszódnia kellene, főleg a terhesség vége fel. Bár nem vagyok szakember.

2012. febr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a tel számát ide tudod adni nekem a doctorúr ét
2012. febr. 18. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!