Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki hamisan vádol meg...

Ha valaki hamisan vádol meg valakit, mennyi az esélye, hogy a bíróság során fény derül az igazságra? Jó ügyvéddel kivédhető?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel a vádlónak kell bebizonyítani azt hogy bűnös vagy és nem neked kell bizonyítani az ártatlanságodat, így jó eséllyel kiderül. Egy hamis vád hogy sikeres legyen, ahhoz vagy nagyon precízen megtervezett és kivitelezettnek kell lennie, vagy a véletlenek csúnya egybeesése kell hogy elítéljenek ártatlanul. Persze a jó ügyvéd sose hátrány.
2012. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%. Nem a jó ügyvéd az igazságot védi, tehát jó ügyvéddel hamarabb derül ki.
2012. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
95% a hazugság annak a vádiratnak, amit ellenem benyújtottak. A másik félnek van ügyvédje, én jobb helyre is tudom tenni a pénzt, úgyis kirendelnek majd egyet. De az én szavam lesz 5 ember ellen. Ezért félek, hogy belefogok bukni, hiába mondom majd az igazat, csak abban reménykedek, hogy a hazugságukba belekavarodnak majd, és tévesztenek. Ha nem, és bejön amit elterveztek....akkor szép kis rendszer van, ha bármivel lehet vádaskodni, hamisan tanúzni és a tetejében még pert nyerni.
2012. febr. 14. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval összeesküvés... Mivel vádolnak?
2012. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!