Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fel lehet valakit ezért...

Fel lehet valakit ezért jelenteni?

Figyelt kérdés
Hogy ha a gyikon valaki megfenyegeti a másikat azzal hogy összetöri, és egyéb, meg kötekszik össze vissza, akkor a megfenyegetett személy, ha rendőr az apja, fel tudja valamilyen úton módon kutatni a fenyegetőző illetőt? Vagy IP cím alapján nem tudnak feljelenteni?
2012. febr. 10. 18:10
1 2
 11/15 anonim válasza:
Amúgy ha ennyire félsz használj proxy-t vagy ne fenyegess.
2012. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az a proxy mire jó? Nem én tényleg le akartam rendezni a gyerekkel, de beszart.
2012. febr. 11. 12:25
 13/15 anonim válasza:
A proxy generál egy random ip címet.(Aszzem valami ilyesmi, már rég használtam)
2012. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ki tudják deríteni, amennyiben van bírósági végzés, ez az oldal kiadja az IP címedet. A használati feltételekben benne is van, hogy rögzítik őket. A valóságban azonban úgy néz ki, hogy sokan leszarják. Annyi a lényeg, hogy ne bántsd mert akkor felhasználható lesz ellened :D


Egyébként nem szép dolog másokat b*sztatni, anyu nem mondta? :(

2012. febr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Addig nem szép dolog, amég be nem szólnak "anyámra". Aztán amikor már nagyon pofázik, és mondom neki hogy ne monitor harcoskodjon, elkezd fenyegetőzni a rendőrséggel. Mondjuk a kerületi rendőr kapitánnyal túlzás hogy jóba vagyok, de szerintem segítene ha hidegre tenném a kis gyökeret.
2012. febr. 12. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!