Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fel lehetne jelenteni ezért őket?

Fel lehetne jelenteni ezért őket?

Figyelt kérdés

tehát először én törtem fel vki msnjét és profilját


erős a gyanúm,h viszont az áldozat és/vagy ismerősei az én emailemet + gyak.kérdéses accountomat törték fel. Tudom a történtek után nem kellett volna a magas labdát feldobni azzal, h olyan jelszót adok meg, amit kitalálhattak, de vhogy nem érdekelt, most sem, csak azért kérdezem mert én azért nem mások személyes ügyeiben vájkáltam, nem sértettem levéltitkot stb. Tudom ők is feljelenthettek volna, de nem tették, helyette ezt tették, mindegy úgysem találkozok velük soha többet


2011. júl. 8. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
visszanyalt a fagyi?
2011. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

vissza bizony, de azóta azért kiderült egysmás.


1. Lehallgattok meg figyeltek engem a saját otthonomban; kifigyelitek, hogy mit netezek évek óta. Rácsatlakoztatok a netemre, és úgy léptetek be a gmailembe ahol töröltétek a 4sharedes visszaigozoló emailt+a 4shared-fiókot (2012dec). A youtube-csatornámba is belepiszkáltatok (2011) Beléptél a mobiltelefonomra, mikor rejtett számról hívtalak és átállítottad h ne rejtve legyen. Meg ki tudja még mi minden aljas csalást követtetek el.


2. Zaklatás elévülési ideje 3 év.

Azt írtátok, nagyon csúnyán kitoltam veled, pokolian szenvedtél, bosszút forraltál, azt akartad, h azt érezzem, amit te, nem többet,de nem is kevesebbet.

Elhiszem, h nagyon zavartalak és zaklatásnak vetted, h -kedvességből- ajándékot küldtem neked, h 2008-2009-ben sétálgattam a házatok előtt, mert tudod kolisként nagyon magányos voltam, és nagyon depressziós akkor is, és felhívni is szerettelek volna, de nem mertem beleszólni, és sokszor megbántottál engem,és sértődöttségemben olyan dolgokat írtam amiket nem kellett volna. A trágár beszédet sem én kezdtem, hanem te meg a rokonaid 2005-ben és 2007-ben. Sajnálom h így szívemre vettem a dolgokat, és megbántottalak de nekem nagyon rosszul esett.


3. Minden 2008-ban kezdődött, miután találkoztunk nov-ben a nyár utcai klubban, és téged zavart,h felvettelek mobiltelefonnal. Gondolom kitalálhattátok a jelszavamat, mert az elején annyira szerettelek, és annyira bíztam benned, h olyan infot is megosztottam magamról amit nem kellett volna, és te elmondtad másnak is. Ez még azelőtt a tettem előtt volt, amit a kérdésben is leírtam, és 2010ápr-ban történt, a fórumod és msned.


Elgondolkodtató, h miért nem fordultál rendőrséghez akkor, ha ennyire szenvedtél, és miért mondtad a telefonba 2010dec-ben h "örülök h hallottam a hangodat", és miért írtad, h "engem nem zavar,h csörgetsz, de stb". Más is mondta, h nem vagy egy egyenes ember, és ne nagyon vegyem komolyan amit mondasz. Pedig világ legrendesebb emberének hittelek, jószívűnek, nem ilyen aljas szemétládának. De én csak neten keresztül ismertelek és nem tudtam milyen vagy: autoriter, nárcisztikus, és nem is empatikus.

2013. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

4. Én már 2010 óta nem tartottam veletek a kapcsolatot. Csak itt írtam rejtetten veletek kapcsolatos kérdést, mert nekem is szükségem van néha segítségre. (és én veletek csak a zenekarról beszéltem, személyes dolgokról nem, tehát még azt sem foghatnátok rám,h felismertetek. És hiába cseréltem le a számítógépet, sim-kártyát, mobilkészüléket, változtattam jelszókat, regisztrációt stb)

Én tökegyedül voltam mindig, ti meg legalább 2-3-4-en.

Magánügyem, hogy egy anonim oldalon mít írok névtelenül, mégis írogattatok itt is.

Lehallgatás törvényben benne van, hogy fél évig lehet vkit lehallgatni bírósági végzéssel. Ha vki úgy érzi, hogy jogtalanul hallgatják le, adatvédelmi biztoshoz fordulhat, és 2-8 évig büntethető.


El sem tudom képzelni, miért éri meg ez nektek annyira. Hogy mi az a csapda, amit kiterveltetek ellenem.

Én mindig ugyanúgy tanultam-dolgoztam mint bárki más, de már 2007 óta súlyos depresszión mentem keresztül, stb

én sosem lettem volna ilyen aljas senkivel sem, és nem is aláznék meg így soha senkit. Támogattam a zenekarotokat (ami már feloszlott 2009-ben), ott voltam egy csomó koncerteteken, stb és ezt kaptam vissza. Kérlek, hagyjatok már végre békén!!!

2013. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!