Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tesz a BKV, ha a sokadik...

Mit tesz a BKV, ha a sokadik felszólításra sem vagyok hajlandó kifizetni a pótdíjat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 21:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ma 08:12


Osztálytársamat már megbüntették 8ezer ft-ra, mert a bérlet mellett nem volt nála diák igazolvány. Ráadásul elég csóró a gyerek, sajnáltam is.

2012. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"ma 09:24"


Lehet szar ezt hallanod de meg érdemelte. Nem tudta igazolni hogy diák. De ilyen esetekben szegeden 3 nap időt adnak hogy bemutasd vagy a bérleted vagy a diákod, attól függ melyik nem volt nálad. És akkor csak 800 FT kell fizetni.

2012. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Itt Pesten a helyszíni 8000,ha bemutatod a bérletet,akkor azt hiszem 3000,3 napon belül.kicsit gusztustalanok,engem is pár napja büntettek meg,lyukasztottam igaz visszafelé nem,de ez a 8000,meg több ezer forint nagyon gusztustalan!Ráadásul nem is szoktam bkv-val járni,mivel munkanélküli vagyok,ha mégis,akkor veszek jegyet,igaz,most visszafelé is azzal a jeggyel jöttem..De nem tudom ezek hol élnek!Mert ha az lenne,hogy tök mindegy mid van,jegyed vagy bérleted és mondjuk fizess be 3000,azt mondom ok,de így??? Én se fogom befizetni.
2012. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Miért lenne gusztustalan összeg? A BKV annyira el van adósodva, hogy az alvállalkozóit is csak az ezévre befizetett bérletdíjakból tudta kifizetni!

Továbbá mocskosul el van adósodva, ebben az évben 73 milliárd forint adóssággal kell szembenéznie.


Én nem is veszek jegyet, minek öljem a pénzem egy csődbemenő cégbe, megbüntetni meg úgysem tudnak, mert annál ügyesebb vagyok.

Még amikor tavaly blicceltem, akkor még csak 5000 forint volt a helyszíni bírság, a kékruhás kisgömböccel megbeszéltük, hogy leszállunka megállónál, és én kifizetem, a probléma csak ott volt, hogy ő leszállt, én meg fentmradtam, de az ellenőr utánnam se nézett. :D

2012. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Editte ***** válasza:

Hali:)

Most 16 000 Ft az első levél, majd 30 nap után + 16 000 Ft. Bíróság, per, perköltség, ítélet, behajtás. Az annyira nem jó, mert ha helyes lakcímet, nevet adtál meg, akkor bizony kimennek hozzátok lefoglalni pl.: a televíziót, vagy a számítógépet, vagy a mosógépet, vagy....:( Arra a lakcímre mennek, ami a személyi igazolványodban szerepel. Inkább szólj a szüleidnek, milyen problémád van és gyorsan intézzétek, mielőtt kijönne a felszólítólevél. Hidd el, egyáltalán nem éri meg!:(

2012. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen ,tényleg nem gusztustalan,"jó" arányban van a 320 ft-os jeggyel!Talán nem kéne új audikat venni minden évben,és akkor maradna is pénz,de te ezt ugyse érted,mert sztem max 17 éves lehetsz az írásod alapján...
2012. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Személyi volt nála, de így is megbüntették. Szerinted az helyes volt, hogy őt igazságtalanul megbüntették, de a vezérigazgatók 100 milliós bónusszal mennek nyugdíjba?
2012. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szard le ezeket a tetveket,akik 300 milliókat költenek egy épület "megtekintésiért" Hogy rohadjanak szét.Ezek nagyobb tolvajok mint a Gyurcsány volt.
2012. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!