Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen következménye lehet,...

Milyen következménye lehet, ha 18 éves korhatáros filmet nézet a tanár a diákjaival?

Figyelt kérdés

Az osztály pár tanulója nem töltötte be még a 18.életévét és a tanárunk kérdés nélkül megnézetett velünk egy 18as horror filmet.Ráadásul saját vélemény alapján dolgozatot is írattatott velünk uh még azt se lehetett, hogy nem nézel oda....

meg általánosságba, hogy kötelezhet egy horrorfilm megnézésére??

(rajzóra volt)


2012. jan. 18. 15:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

tegnap 16:20


Többek között én sem voltam 14 éves mikor bekerültem oda és a lányom sem lesz 14 mikor elkezdi majd a gimit szeptemberben. (decemberben lesz 14 éves és igen, nem volt még 6 amikor kezdte az általánost)

2012. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Andizsuzsi ***** válasza:
73%
És hány ilyen osztálytársa van? Mert a kérdező szerint több olyan gyerek is van ott. Persze előfordful, semmi sem zárja ki, de azért annak, hogy többen is vannak, elég kicsi az esélye. Amúgy a kérdést ez nem befolyásolja. A fiatal egyetlen problémája, hogy meg kellett néznie egy filmet, amiről értékelést kellett írnia, és hármast kapott rá. Most ezzel mit lehet tenni? Ha nem korhatáros filmet néznek, akkor jobb értékelést ír? Nyilván nem. Hogy a tanár felvilágosító filmet nézet a gimnazista gyerekkel? Mi ezzel a porbléma. Jó esetben a szülő már rég felvilágosította, ha nem, akkor meg pont ráfért. És ebben az esetben tök mindegy, hogy 2 hónap múlva lesz 14, vagy 18 éves, vagy másfél hónapja elmúlt.
2012. jan. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
SEMMI mivel az van odaírva, hogy nem AJÁNLOTT, nem pedig az, hogy tilos. Nézz utána a szavak jelentésének.
2012. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én is ott voltam azon a rajzórán:D
2012. nov. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!