Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most már a diszkókban, táncos...

Most már a diszkókban, táncos szórakozóhelyeken sem lehet dohányozni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 09:00
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
91%
Nem
2012. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Bizony, így van.
2012. jan. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Az jó:(,mert gondolom akkor a jónép mind kint áll az ajtóban a hidegben,hogy rágyújtson...és mivel mindig kiszedni a kabátot a ruhatárból,meg visszaállni a sorba és berakni macerás,ezért kabát nélkül állnak kint a hidegben...nagy ötlet ez a tiltás....


egyébként én anyuka vagyok,akinek dohányzik a gyereke,és attól félek,hogy mivel úgyis kimegy rágyújtani,majd jól meg is fázik:(((

2012. jan. 13. 09:24
 4/21 anonim ***** válasza:
42%

Megbocsáss, de a megfázás gyógyítható, a tüdőrák meg általában nem. Erre még nem gondoltál?


Én örülök a tiltásnak, senki nem fogja mostantól az ÉN egészségemet rombolni.

Nem dohányzó

2012. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

persze,igazad van!!!aki a másik oldalon áll annak nagyon jó ez és egyet is értek veled!


De az én gyerekem akkor is rá fog gyújtani akármit csinálok,plusz amellé hogy veszélyezteti az egészségét a dohányzással,még egyfolytában náthás is lesz :(

2012. jan. 13. 09:56
 6/21 anonim ***** válasza:
45%
Ne haragudj, de a zsebpénzt nem tőled kapja ? Egyezzetek meg, hogy amennyiben adsz neki zsebpénzt ő is vigyázzon az egészségére, legalább ilyen mértékben, ha már dohányzik.
2012. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem nem tőlem kapja!Diákmunkás,nagyon szorgalmas jó gyerek,csak ez a fránya dohányzás :(
2012. jan. 13. 10:24
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor egyszerűen tisztázd vele, hogy milyen kockázatokkal járhat egy komolyabb megfázás. Ne kétségbeesve vagy aggódóan beszélj vele, mert a fiatalok arra nem fogékonyak. Inkább higgadtan magyarázd el neki egyszer a dolgot, mert ha értelmes fiú akkor megfogja érteni és észben fogja tartani.
2012. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%
Aki dohányzik, alkoholizál, drogozik, az szándékosan betegíti meg magát. Még az ingyenes kezelést is megvonnám tőle.
2012. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%

Én örülök, hogy végre kitiltották. Ideje volt. Én nem dohányzom és rettentő zavaró volt, hogy egy-egy buli után olyan büdösen mentem haza mint egy cigány...

Arról már ne is beszéljük, hogy 2x égették ki a felsőmet amikor pultnál vártam az italomra, a vállamon és az alkarom felső részén is égettek már meg részeg cigisek úgy, hogy a vállamon lévő seb a mai napig ott van egy heg formájában...

2012. jan. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!