Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez már zaklatás?

Ez már zaklatás?

Figyelt kérdés
A feleségemmel nagyon összevesztünk :( , megpróbáltam vele kibékülni, ami majdnem sikerült, de csak megint összevesztünk. Eredménye az lett, hogy feljelentett zaklatás vádjával. Állítása szerint az első veszekedésünk után minden amit tettem avval megfélemlítettem és bántottam. Pedig csak ki akartunk békülni. Ma jött egy levél miszerint tárgyalás lesz belőle, mit tegyek most?
2012. jan. 1. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit csináltál? Mert önmagában a kibékülni "akarás" az nem teljesen zaklatás.
2012. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dizus ***** válasza:
Teljesen mindegy mit csináltál,ha állítja hogy megfélemlítetted(nem kell hogy megüsd) pláne ha ezt gyerek is hallotta akkor büntetést fogsz kapni a bíróságon.Hogy mit az függ a jövedelmedtől és attól is hogy továbbra is együtt fogtok-e élni.A is fontos hogy alkoholos befolyás alatt álltál-e?
2012. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A történet egyszerűen.

A szüleimnél laktunk, mert a feleségem a családjával még a megismerkedésünk előtt összeveszt. Majd 3 hónapja voltunk házasok a feleségem a családjához akart költözni, ezt nem értettem és ezen vesztünk először össze. A felségem összeszedte a dolgait és hazaköltözött a szüleihez. Mivel megpróbáltam vele kibékülni így hívogattam sms msn amin épp elértem. Közben kiderült hogy felvette a kapcsolatot a volt barátjával, ezen megint jól összevesztünk. Ma pedig jött a levél a bíróságról.

2012. jan. 1. 18:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és egyáltalán nem iszok alkoholt. Még alkohol mentes sört sem.
2012. jan. 1. 18:55
 5/7 dizus ***** válasza:
Ha csak távközlésileg veszekedtetek,akkor sokkal jobb a helyzet.Nehezebb neki elhitetni hogy megfélemlítetted!Nem mentél oda a szüleihez,ugye?Ha csak ezek történtek akkor kapsz egy megrovást és megkérnek hogy hanyagold az asszonyt,feltéve ha ő is ezt akarja!
2012. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak az igazat mondd a bírónak, és biztos, ami biztos, keríts egy jó ügyvédet!
2012. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

örülj neki, hogy megszabadulsz egy ilyentől.

3 hónapos házasság után elköltözik... remélem, nem terhes. Válj el tőle gyorsan és felejtsd el.

2012. jan. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!