Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mire számíthatok ebben az ügyben?

Mire számíthatok ebben az ügyben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy még márciusban elkövettem egy baromi nagy ostobaságot. Egy áruházban elakartam lopni egy bizsu fülbevalót, de lebuktam. Nem tudom mi ütött belém. Ez volt az első és utolsó eset, soha nem követtem el semmilyen szabályszegést ezen kívül. Most kaptam idézést a bíróságra. Idő közben született egy kisbabám. (20 éves vagyok)Ugye nem veszik el a gyerekemet? Nagyon aggódom, én tényleg nem vagyok ilyen, már ezerszer megbántam h ilyet tettem. Mi lesz velem?

Előre is köszi a válaszokat. És BUÉK mindenkinek :)


2011. dec. 31. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ezért nem veszik el a gyereket, de máskor ne csinálj ilyet, mutass jó példát a kicsinek.
2011. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha kapsz is valami konkrét ítéletet, (nem vagyok jogász!)

de akkor is a körülményekre tekintettel az valószínű felfüggesztett lesz. Max. pénzbüntetés!

De vigyázz: a három-csapás törvényben nincs kitétel, hogy a kisgyermekes anyákra az nem vonatkozik!!!!

2011. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pénzbüntetést fogsz kapni.
2011. dec. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"De vigyázz: a három-csapás törvényben nincs kitétel,"


A három csapás az erőszakos bűncselekményekre vonatkozik.

2011. dec. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kár!

Nekem úgy rémlett, hogy minden olyan bűncselekményre, amelyet ugyanaz a személy 3x egymás után elkövet. A bolti lopásokra is úgy tudtam, vonatkozik.

2011. dec. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!